Dyskusja

Tom.

przejdź na stronę użytkownika

Tom.

Dziś piątek i czas coś "wrzucić", a widzę, że dawno już nie zapodawałem Polly Jane ;) Jest tu parę osób na forum, które ją bardzo lubią, jedna z koleżanek hołubi ją nawet w awacie, a była tu też kiedyś na forum koleżanka, która ją bardzo lubiła i nawet z urody ją nieco przypomina, choć naturalnie jest o wiele ładniejsza ;), Teraz już tylko niestety sporadycznie się tu pokazuje, tak raz na parę miesięcy ;), real rules, ale czasami powraca tutaj z "interstellarnej przestrzeni" ;) Właśnie tej koleżance w pierwszej linii zapodaję ten utworek, aby się częściej pokazywała na forum! ;)
---> Ten utworek jest jednym z moich ulubionych Polly Jane z jej dziwnej płyty Uh Huh Her, dziwnej, bo bardzo nierównej, przeplatanej pięcio- i zerogwiazdkowcami. Enjoy! ;)
---> Btw. prz 2:38 nieśmiertelne zdjęcie "The Big Three" ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka

Widzę, że wracasz do źródeł ;) Niedawno wstawiłeś też Beatlesów, przy tej okazji trochę słuchałam ich wczoraj. Myślę, że warto ich przypominać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

P.S. Może jak zauważyłaś, Twój awat z Polly Jane, jak też oryginalne zdjęcie, z którego powstał, były krótko do zobaczenia w vidzie, który zapodałem ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

...jak też zmienność wyglądu i make up, zresztą zawsze zmieniała je stosownie do - równie innych - płyt. Jak kiedyś powiedziała: "nie lubię się powtarzać" i rzeczywiście każda płyta to coś nowego :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.