Wątek dotyczący artykułu

Wybrzeże podpisało ważną umowę. Znamy plany budżetowe gdańszczan

Zdunek Wybrzeże rozszerza bazę sponsorów. W ostatnich dniach umowę z klubem podpisała firma Thea. To akurat sprawdzony partner, ale są też nowi. Budżet ma wynieść około 3,5 miliona złotych.

przeczytaj cały artykuł

kibicujmy kulturalnie

Nie rozdzielilem ale skoro z lepszym skladem Michelsen i Thomsen nie było PO to jak ma byc wysokie miejsce z gorszym skladem ? bo chyba mi nie powiesz ze:

Pieszczek lepszy od Thomsena
Gomolski lepszy od Mikkelsena
Zielinski lepszy od Kossakowskiego
Cyfer lepszy od Fajfera

Jedynie Thorsell jest lepszy od Szczepaniaka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tomek GKS

A Tobie antypatia do Wybrzeża. Odszedl Thomsen i Michelsen. Przyszli inni i mamy bardziej wyrównanay skład jak rok temu. I czemu piszesz o opuszczeniu klubu tylko przez tych dwoje? Czemu nie napiszesz że odeszli też Ci przez których nie weszliśmy do Play Off? Kossakowski, Szczepaniak i Fajfer który w Gnieźnie zrobił życiówke ZEROpkt!!! Czemu nie napiszesz o kontuzjach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibicujmy kulturalnie

Jaka antypatia ? uwazajac ze Wybrzeze jest slabsze to jest antypatia ? to jest realna ocena. Ja do Gdanska nic nie mam serio. Piszesz ze nie ma Fajfera,Szczepaniaka i Kossakowskiego. Tylko kto jest za nich ? uwazasz ze Denis Zielinski bedzie jechal lepiej od Kosakowskiego ? dla mnie Zielinski to zawodnika na (0,0,0) lub (1,0,0) na te chwile bo nic jeszcze nie pojechal. Za Fajfera jest Thorsell a za Szczepaniaka Cyfer.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
nataszek

Przypadkiem dałam like - żeby nie było. Od Kossakowskiego z zeszłoroczną dyspozycją każdy pojedzie lepiej. Absolutnie każdy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GD

cytuję : "ze Wybrzeze jest slabsze" - od kogo ? Przedstaw swoje preferencje skonfrontujemy .... moce :) będąc incognito nie jesteś obiektem do rozmowy . Czy jesteś trolem prowokującym ?

| Odpowiedz
blokuj
nataszek

Przecież to tak łatwo zliczyć. Mikkel, Krycha i Ginger spokojnie po 10 punktów będą wozić. Na pozostałych czterech zostaje więc 16 - z palcem w uchu sobie poradzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tomek GKS

Jak napisałeś. Za Fajfera jest Thorsell i bardzo dobrze! Za Szczepaniaka jest Cyfer i jeszcze lepiej!!! A Kossakowski sięgnął głębokiego dna więc nic nie tracimy. Niech u Was jeździ. Skład jest bardzo wyrównany. Rok temu u nas Gała na dzień dobry wykasowal Michelsena i bylo pozamiatane bo jechało praktycznie trzech. Teraz jest inaczej. Zanim zacząłeś pisać swoje posty było najpierw dokładnie prześledzić wyniki Fajfera, Szczepaniaka i Kossakowskiego i miał byś odpowiedź w realu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
WyGda

Człowieku bądź obiektywny, bo większość Twoich wpisów jest okraszona złośliwością albo niewiedzą.
Wybrzeża nie było w PO przez beznadziejną jazdę Polaków m.in. przez ‘’mistrza’’ O.Fajfera, który ponoć w Gnieźnie potrafi jeździć niemal z ‘’zamkniętymi oczami’’, a w rzeczywistości (Bezczelny-Chwalipięta) zdobył tam (0, t, 0)...

| Odpowiedz
blokuj
antyrzeszow

Obecny skład może nie jest lepszy od zeszłorocznego ale jest bardziej wyrównany nie ma dziur w postaci Szczepaniaka i Fajfera i bardzo słabego Kossakowskiego, uważam iż Pieszczek jest w stanie pojechać na poziomie Thomsena, Mikkelsena Gomólski lepszy od Szczepaniaka czy Fajfera pozostaje Thorsell który załata ta dziurę w składzie i będzie bardziej wyrównany, i oby omijały nas kontuzje bo gdyby nie kontuzje to śmiem twierdzić ze ta drużyna zeszłoroczna dziś by jeździła w EL czego mieliśmy próbkę w końcówce sezonu jak był cały zespół w pełni sprawny.

| Odpowiedz
blokuj
kibicujmy kulturalnie

Aha nie ma dziur. Jeszcze na tor nie wyjechali a już wiesz ze Cyfer/Kling i Zielinski beda po 10 pkt robic. Ja bym sie wstrzymal z takimi osądami.

----

Punktacja:

Speed Car Motor Lublin - 53 pkt.
9. Dawid Lampart - 8 (3,2,2,1,0)
10. Joel Kling - 2+2 (0,1*,1*,ns)
11. Paweł Miesiąc - 10+1 (1,3,2*,1,3)
12. Robert Lambert - 12 (3,1,3,2,3)
13. Andreas Jonsson - 12 (3,3,2,3,1)
14. Oskar Bober - 5+1 (2*,0,3)
15. Wiktor Lampart - 4 (3,1,0)

ROW Rybnik - 37 pkt.
1. Troy Batchelor - 10 (2,2,1,1,2,2)
2. Andriej Karpow - 1+1 (1*,0,-,-)
3. Andrzej Lebiediew - 13+1 (2,1*,3,2,3,2)
4. Mateusz Szczepaniak - 3+1 (0,2,0,-,1*)
5. Kacper Woryna - 9 (2,3,3,1,d,0)
6. Robert Chmiel - 1 (1,0,0,0)
7. Przemysław Giera - 0 (u,-,ns)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
nataszek

No właśnie - jeszcze na tor nie wyjechali, a ty już we wszystkich ligach ( co miałam okazję zaobserwować ) ustaliłeś pełną kolejność na koniec sezonu.

| Odpowiedz
blokuj
szprot

a co ma lepszego do roboty jak jego wanda będzie ogony wozić w 2 lidze - wylewa swoje żale i frustracje na lepsze kluby

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
antyrzeszow

Jak na razie to ty osadzasz i spekulujesz i na dodatek nie czytasz ze zrozumieniem nie wymieniłem ani Cyfera ani tez Klinga czy Zielińskiego bo uważam iz żaden z nich nie pojedzie gorzej nisz Szczepaniak czy Fajfer a Zieliński niż Kossakowski a jeśli pojedzie to będzie to jedno słabe ogniwo które można zastąpić drugim czego w zeszłym roku brakowało, poza juniorką bo tu nie ma pola manewru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
VIPER11

Po Twoich komentarzach w tym artykule uważam, że powinieneś przeanalizować zmianę nicku. Poprzednie też czytałem, pod innymi artykułami i nie ukrywam, że podobały mi się, pasowały do nicka.

| Odpowiedz
blokuj
xbiegacz

Skład na papierze faktycznie nieco słabszy, ale należy zakładać progres niektórych zawodników. Przed zeszłym sezonem też nikt specjalnie nie stawiał na Michelsena czy Thomsena. Taki Gomulski czy Pieszczek w Gdańsku powinni ich zasąpić. Gorzej na wyjazdach. Wiele zależy od formy Adriana Cyfera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.