Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Piątek - z nizin na salony. Takiej historii jeszcze nie było

Europejski futbol nie pamięta takiego wejścia z nizin na salony, jakie jest udziałem Krzysztofa Piątka. "Il Pistolero" kilka miesięcy temu był zupełnym anonimem, a teraz bije osiągnięcia największych legend europejskich boisk.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Generalnie piłką nożną interesuję się na poziomie minimalnym, czyli raz na jakiś czas obejrzę jakieś hitowe spotkanie w LM i w zasadzie tyle, a wszelkie newsy o Lewandowskim (a już w szczególności te o transferach) wywołują u mnie drgawki, tak w przypadku Piątka ta historia jest tak niesamowita, że interesuje nawet totalnych Januszy piłki nożnej jak ja. Pomijając jak fajnie mu ta gra idzie, to chłopak jest tak skromny i sympatyczny poza boiskiem, że nie sposób go nie lubić. Szkoda, że inne nasze gwiazdy uprawiają taką bufonadę. Jak nieraz usłyszę wywiad z Lewandowskim to myślę, że mu się totalnie poprzewracało w głowie od tego szmalu i tej atencji. Skromności nie ma tam za grosz, sama bufonada. Drugim graczem, który też mi imponuje pracowitością i skromnością jest Fabiański, i podobnie nie toleruję Szczęsnego (a jego ojca jeszcze bardziej). Mam nadzieję, że to Fabiański jednak zagra w reprezentacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rem848484

Mam takie samo zdanie co do Lewego czy Szczęsnego a od Kiedy Krzysiek trafił do Milanu ogladam wszystkie jego mecze bo naprawdę warto pomimo że od 20 lat jestem kibicem Liverpoolu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EQ Iskra

Czyli według ciebie fakt, że mało oglądam piłki nożnej powoduje, że nie mam prawa się wypowiadzieć na temat moich prywatnych odczuć? Twoja postawa cię dyskredytuje, dlaczego w ogóle cokolwiek piszesz (zwłaszcza, że nic merytorycznego)?

| Odpowiedz
blokuj
dree

Skoro sam się przyznajesz, że się nie interesujesz zbytnio piłką, to i nie powinieneś zabierać głosu w tym temacie. To tak jakby ktoś, kto stwierdzi, że od święta interesuje się fizyką, bo wie co to siła odśrodkowa, albo przyciąganie ziemskie, zabierał głos w tym temacie, bo przecież coś tam wie i jego zdanie jest równie ważne, co ludzi, którzy pasjonują się tym

| Odpowiedz
blokuj
EQ Iskra

Ale gdzie ja się wypowiadam na temat piłki nożnej? Wypowiadam się na temat zachowania ludzi którzy są piłkarzami. Słowem nie odezwałem się na temat ich gry, taktyki, czy innych rzeczy związanych z piłką. Skoro nie interesuję się fizyką nie mogę powiedzieć, że Einsein to był niechluj bo nosił skarpety nie do pary i rzadko się kąpał? No bez jaj. Macie zryte dynie ostro.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.