Dyskusja

Bawarczyk

przejdź na stronę użytkownika


Komentarz usunięty
grolo

Dzięki, że nie przechodzisz obojętnie obok szczujni. Wiele z wpisów, które z nią polemizują niestety znika, wycięte przez NIEUCZCIWYCH moderatorów, którzy nad regulamin SF przedkładają SWOJE osobiste poglądy polityczne. A zostawiają pełno wpisów obelżywych i wulgarnych, ewidentnie łamiących regulamin SF i wszelkie standardy. Ci ludzie NIE POWINNI być moderatorami! Trzeba coś z tym zrobić- przecież można sprawdzić, kto tam siedzi i cenzuruje, jak za komuny tak teraz, po myśli naszej narodowosocjalistycznej władzy. Interesujące jest pytanie, ilu z nich bierze za to dodatkową kasę. Szczujnia Szefernakera płatnym trollom pieniędzy (zabieranych z naszych podatków) nie żałuje. A teraz to dodatkowo sypnie groszem i trolli wszędzie będzie coraz więcej.
Piszę to po przeczytaniu forum pod art. "Honorowy prezes Stali atakuje prezesa Kaczyńskiego za dwie wieże i aferę ze spółką Srebrna".
PS. Nie tylko pisz. Wspieraj pozytywne posty ale też nie wahaj się dawać minusów kłamliwym lub ordynarnym. Milczenie jest oznaką zgody - niech wszyscy widzą, że NIE WSZYSCY się zgadzają na podłość/chamstwo/kłamstwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.