Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Piątek - z nizin na salony. Takiej historii jeszcze nie było

Europejski futbol nie pamięta takiego wejścia z nizin na salony, jakie jest udziałem Krzysztofa Piątka. "Il Pistolero" kilka miesięcy temu był zupełnym anonimem, a teraz bije osiągnięcia największych legend europejskich boisk.

przeczytaj cały artykuł


Rafa TheGafa

Co to za zestawienie debiutantow w lidze? a gdzie Salah z FC Liverpool, gdzie Luis Suarez strzelajacy w pierwszym sezonie dla Liverpoolu czy Barcelony?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dree

Nauka czytania ze zrozumieniem? Salah debiutował w PL w Chelsea i strzelił tam całe 2 gole w rok gry (debiutował w rundzie wiosennej, a po roku czasu wypożyczono go na rundę wiosenną do Fiorentiny). Suarez natomiast w debiutanckim sezonie w LVL strzelił 4 gole (też debiutował w rundzie wiosennej, ale nawet sumując z kolejną rundą to tych bramek nie uzbierało się wystarczająco dużo). W debiutanckim sezonie w FCB natomiast zdobył 16 bramek, więc przykro mi, ale nie załapał się do zestawienia.
Brakuje natomiast innego piłkarza, który na ten moment zaliczył lepszy debiut od Piątka, również w Serie A i również w tym sezonie. Mianowicie chodzi o Ronaldo, który zdobył 19 goli w 24 spotkaniach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Piotrowski

Chodzi o piłkarzy debiutujących w top 5 lig europejskich , Ronaldo w takich ligach gra od dziecka można powiedzieć i to nie jest jego debiut , bo grał w lepszych ligach niż włoska .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.