Dyskusja

Korona Kielce Pogoń Szczecin

Korona Kielce - Pogoń Szczecin
22 lutego 2019, 20:30

1 : 1
Relacja

Gooofy

Dla mnie też może być, ale wolał bym zwycięstwo Leszka....i tak chyba będzie bo kuchenka rozgrzana do czerwoności :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gooofy

Normalnie nie......ale ostatnio miała dobrą passę, i wygrywała....a te załamania formy jednak się zdarzają, i tu rozchodzi się o głowy dwie, Nawałki.....no i już chyba niestety Pinto, bo naskrobał sobie w Polsce ostatnio, i zbiera nieprzychylne komentarze

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MaikelL

Już sam nie wiem czy naprawdę się łudzisz, że moderator nie zobaczy po raz kolejny tego samego IP przy twoim koncie czy po prostu próbujesz robić w bambuko ludzi. Tak czy siak to ci nie wyjdzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Danielooooo

Przekonamy się w przeciągu trzech dni jaka jest prawda :)) Ale wiesz doskonale że teraz będziesz musiał udawać wiecznie bo JagaFan już nie może tutaj wrócić tak jak Bluechamp.

| Odpowiedz
blokuj
Danielooooo

Wróci bo on zmienia wiecznie IP ale nie może już się bawić w Bluechampa będzie musiał zmienić swój imicz a on nie da rady.

| Odpowiedz
blokuj
Hans J23 hauptmann

daj spokój Maikel przecież to Jagafan, zwrot "dla mnie to pasuje" jest typowo bialostocki, ty napisał byś - "mi to pasuje" a użycie dla takiej formuły "dla mnie" z daleka capi białymstokiem ☺

| Odpowiedz
blokuj
Hans J23 hauptmann

Daniel taki zwrot "dla mnie" jest naprawdę typowy dla tamtych stron, ty ani ja ani Maiklel bys tak nie napisał. Napisalibyśmy - MI TO PASUJE a nie DLA MNIE

| Odpowiedz
blokuj
Ghost303antygostomski

Nie, końcówka była dobra w wykonaniu Korony, na zwycięskiego gola myślę zabrakło czasu, Arweladze po słabej zmianie z Lechią, dziś dał dobrą zmianę, trener zawalił ustawienie, Korona wyszła zbyt defensywnie i dzięki temu Pogoń przeważała i trafiła do siatki, to gdzie nie uznano bramki Forbesa to jeszcze muszę zobaczyć, jakby wszystko podsumować 4 mecz z rzędu pomiędzy Koroną i Pogonią i 4 remis.

| Odpowiedz
blokuj
Danielooooo

Jak tam w ogóle? Dziś ciężkie treningi...ale po takim treningu aż chce się żyć bo zawsze ciężki trening potem przynosi efekty :))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.