Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Nick Morris nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik!

Nie będzie Grigorija Łaguty, ale będzie kolejny zawodnik przechwycony ze Stali Rzeszów. W sobotę ROW Rybnik pochwalił się zakontraktowaniem Nicka Morrisa. Australijczyk jest dziewiątym seniorem w kadrze zespołu trenera Piotra Żyto.

przeczytaj cały artykuł

StalRzeszówFan

Morrisowi życzę samych kompletów, bo to w porządku chłopak. Natomiast Rybnikowi życzę przegranych, żeby beka z trwała w najlepsze z Was hahahaha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KibicROWu

Dlaczego masz pretensje do ROW u i nam źle życzysz - to wam inni koncesji nie przydzielili na starty , podziękuj zarządowi że nie jesteście w grze gdyby byliście w grze to jestem pewien że zarząd ROWu by nie wyciągną ręki po waszych zawodników , my mamy swój honor nie tak jak inny klub zgarniając nam zawodnika przez którego spaliśmy do 1 ligi a prezes dał się ograć jak dzieciak wierząc z zapewnienia winowajcy o powrocie - Prezes walczył o niego jak lew a padł jak mucha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KibicROWu

Jeżeli czytasz dokładnie to wiesz że ja cały czas pisałem że gościu ROW wyroluje i potracimy klasowych zawodników , a że jest ktoś tak naiwny jak dziecię to nie nasza kibiców wina , z resztą jeżeli ma się dobrze gadane to i pozyska się zwolenników , którzy za koksiarza życie by oddali tylko dziś siedzą cicho , może jest ich wstyd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
k 53 GKM

Ale prawda jest ,,faktem,,.Wraz z _Prezesem broniliscie KOKSA do,,bolu,,wbrew zdrowemu rozsadkowi wiekszosci userow I Centrali.Wiec nie pisz ,,to nie nasza kibicow wina /Rybnika/.Wlasnie Wasza,,,,,Moze wtedy Pan Prezes by sie zastanowil....Ale Wy do dzisiaj bronicie ,,,przegranej sprawy,zwalajac na ,,LAGUTE,,.bo Was wykiwal....No coz,byl wolnym zawodnikiem.Fakt ,moralnie to dno w jego wykonaniu.Ale sedno tego wszystkiego lezy w popieraniu Laguty i P.Mrozka wbrew oczywistym faktom.PS.P.Mrozek jest swietnym organizatorem zycia w Klubie.Ale w tym przypadku zachowal sie FATALNIE i za to teraz placi,,,,:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
jotefiks

A ty co błyszczysz? Już zapomniałeś jak młody Łaguta wydymał Tarnów i sprzedał się wam? I do tej pory go bronicie i będziecie bronić dopóki nie wydyma was. A prędzej czy później tak zrobi. Heh.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
KibicROWu

Ja już zszedłem dawno na ziemię - opieram się na faktach a nie wyimaginowanych historiach z których lekcji nie wyciągnięto - w obłokach krążą jedynie tzw. fanatycy i optymiści ,liczą się realia i rzeczywistość. To fakt że Prezes jest super gospodarzem sekcji żużlowej i chwała jemu za to . jest jeden szkopuł to że jak nie będzie awansu to sekcja upadnie , odejdzie Kasper miasto zamknie kurek i się wszystko posypie . Jak myślisz ile radni miasta będą mieli cierpliwości w sponsorowaniu nie spełnionych obietnic , Rybnik zasługuje by mieć jakąś sekcje na poziomie ekstraligi , więc jeżeli nasza ukochana sekcja nie spełnia tej nadziei to po co marnować miejską kasę- zainwestować np. w piłkę nożną na pewno jest tańszym sportem . Stadion jest zaplecze boisk za basenem są - kibice też będą .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
StalRzeszówFan

Nie trać czasu na niego. Tutaj to norma. Ten portal jest od hejtowania. Wbijaj na ZE. Tam są normalni ludzie i się rozmawia o żużlu. Nie ma 30 komentarzy tak jak tutaj, a ponad 1000 pod artykułem, więc będziesz miał z kim rozmawiać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
amonamarth

Tak, na faktach?....to czemu piszesz głupoty o Miśkowiaku?...o jego wypożyczeniu?...myślisz, że Częstochowa dając mu za podpis 300.000 teraz go wypożyczy bo Mrozek sobie tego życzy?.....pamiętaj, żeby coś mieć trzeba wyłożyć kasę.....Mrozek niestety próbuje na każdym kroku zaoszczędzić, po to by po kolejnym sezonie (brak awansu) chwalić się ile to on zaoszczędził....teraz znowu mami kibiców awansem a nie robi nic w tym kierunku....skoro na spotkaniu powiedział, że stać go na Hancocka to powinien go brać i to na dwa lata by w razie awansu mieć trzon drużyny...no ale prezes w razie braku awansu będzie miał świetne alibi....Grisza nas wykiwał i popsuł mi plany.....dobrze wie, że w razie braku awansu wszystko mu się popsuje (drużyna)....nie wiem na co liczy.....piszesz o kibicach......na razie są, ale oni też mają swoją cierpliwość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KibicROWu

Masz rację - Prezes nikogo nie wypożyczy idzie w zaparte są do wzięcia Curzytkowie tylko nie nam o tym decydować - powiem tak jak nie będzie awansu a nie daj boże walka o utrzymanie to i się ta dyscyplina w ROW ie rozpadnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Xing Zao Chan

Oj będzie będzie. Powiedziałem, że Orzeł. Tak mi się kombinuje. Ale tak naprawdę ta liga teraz to jedna wielka niewiadoma. Nie zdziwiłbym się jakby Ostrów odpalił albo Loko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Pszczyna1932

ROW już nie jest zdecydowanym faworytem, ale nadal nim jest i ROW powinien pojechać w finale. A z kim... Typuje Orzeł, ale inni też nie są bez szans. Tarnów i Gdańsk też mogą wejść do finału, a i Gniezno ma na to szanse.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Xing Zao Chan

No widzisz same niewiadome. Pewnik dla mnie to, że wy będziecie w finale z jakim skutkiem nie wiem. No i ten Ostrów ja bym go tak nie wysyłał na dno tabeli może być sensacją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.