Wątek dotyczący artykułu

Lech - Legia: pierwszy wielki triumf Adama Nawałki, wyszydzany Nikola Vujadinović bohaterem!

Przebudzenie Lecha! Po dwóch kompromitujących występach, poznaniacy wreszcie stanęli na wysokości zadania i pokonali w klasyku Legię Warszawa 2:0!

przeczytaj cały artykuł

smeagol

Od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego pełna dominacja Lecha w tym spotkaniu. Warto tylko dodać że jedyny celny strzał w tym meczu przeciwnicy oddali na bramkę Kolejorza w 62 minucie. Kto by pomyślał że tak dobrze zagrają Gajos czy Jevtic o bramce Vuja nie wspominając. Oby to był początek czegoś dobrego w Lechu bo puchary uciekają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

Oglądałeś wogóle ten mecz, że tak piszesz ? Przecież to był pokaz antyfutbolu w wykonaniu jednych jak i drugich.
Jesli tak grają dwa czołowe kluby naszej ekstraklasy, to aż się strach bać mysląc z kim znowu odpadniemy ( i mam tu na mysli wszystkie nasze zespoły) w najbliższej edycji europejskich pucharów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
smeagol

Tak oglądałem I to jest moja subiektywna opinia na jego temat. Ja się zgadzam że to był pokaz antyfutbolu, w którym Lech dominował od pierwszego do ostatniego gwizdka. Co do pucharów to Kolejorz na chwilę obecna jest poza strefą pucharowa. Co do klubu któremu kibicujesz to mogę Cię pocieszyć że gorzej niż w tym sezonie pucharowym pewnie nie wypadniecie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.