Wątek dotyczący artykułu

MŚ w skokach 2019. Fortuna zabrał głos ws. Adama Małysza. Ma innego kandydata na trenera kadry

Jeśli Stefan Horngacher wybierze ofertę niemieckiego związku, polscy skoczkowie będą potrzebować nowego trenera. Kandydatem do zastąpienia Austriaka może być Adam Małysz. Inną opinię ma Wojciech Fortuna, który wskazał swojego faworyta.

przeczytaj cały artykuł


Tik Tak

Uważam, że ani Piotr Fijas, ani tym bardziej - Adam Małysz, nie nadają się na trenera polskich skoczków. Ludzie, myślcie trochę. Po Horngacherze, który ma i autorytet i wiedzę, miałby przyjść gość, który nie zna się na nowoczesnych technologiach i trenowaniu? Nie zamierzam nikomu ubliżać, ale choć Małysz był świetny zawodnikiem, to nie ma żadnego przygotowania, by ad hoc stać się trenerem pierwszej reprezentacji. Litości. Można być w polskich skokach dyrektorem bez kompetencji i kwalifikacji, bo tutaj trudno coś sknocić, ale trenerem? Trochę logiki. Jeśli chodzi o Piotra Fijasa, to także nie sądzę, by był on przygotowany do tej roli. Uważam, że żaden Polak na obecną chwilę nie jest. Może poza Kruczkiem, ale on już powiedział, że go to nie interesuje. Dla Maciusiaka raczej za wcześnie., choć za parę lat powinien już być gotowy. Szukałbym trenera w B kadrze niemieckiej. W końcu stamtąd przyszedł Horngacher.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Danonek

zgadzam się z Tobą. Małysz nie ma żadnego przygotowania do bycia trenerem, zresztą to jest dosyć inteligentny gość i w każdym wywiadzie powtarza, że to go w ogóle nie interesuje, nie wiem po co media pompują ten temat ciągle. Fijas odpada, bo jest za mocny do tyłu z tym co się teraz dzieje. Z polskich trenerów to tylko Maciusiak w miarę by się nadawał , ale lepszymi kandydatami byliby Janus oraz być może Heinz Kuttin... Innych nazwisk za bardzo nie wymyślę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.