Wątek dotyczący artykułu

Oczekiwana zmiana. Patryk Rombel nowym trenerem reprezentacji

Patryk Rombel przyjął ofertę prezesa ZPRP Andrzeja Kraśnickiego i zostanie selekcjonerem reprezentacji szczypiornistów. Zastąpi zwolnionego w trybie ekspresowym Piotra Przybeckiego.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Rombel wydaje się najlepszym obecnie polskim trenerem. Uważam, że dużo lepszym niż Przybecki, wątpię natomiast, żeby przy obecnym materiale ludzkim cokolwiek zdziałał, lepiej dla niego i dla naszej piłki byłoby jakby załapał się do jakiegoś klubu Bundesligi nawet w roli drugiego trenera, nabrał doświadczenia i wrócił, gdy na horyzoncie pojawi się nadzieja dla reprezentacji. W obecnym momencie trenerem mogę zostać ja, czy ktokolwiek inny, końcowy efekt będzie podobny, dwóch-trzech zawodników reprezentacji nie pociągnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Odciąć reprezentacje od starych 'rzemieślników' i wziąć młodych najzdolniejszych i choćby paru miało po 17 lat. To co chciał robić Dujszebajew, kompletnie pomijał Przybecki i mam nadzieję, że w końcu zrobi Rombel.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bibolson

Ty się nie martw o to!!! Napewno Rombel zrobi to co chciał Talant! Ba! Nawet zrobi to o czym pomyślał Talant! :))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Bibolson

Ty się nie martw o to!!! Napewno Rombel zrobi to co chciał Talant! Ba! Nawet zrobi to o czym pomyślał Talant! :))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Wiślak zks

Na jakiej podstawie twierdzisz, że jest lepszym trenerem od Przybeckiego? Jakie ma sukcesy, osiągniecia? Dla mnie to żadna zmiana. Jeden i drugi ma podobne doświadczenie, czyli praktycznie żadne. Przybecki też miał być dobrym trenerem. Obaj sztucznie rozreklamowani. Dla mnie zmiana na siłę, bez sensu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Czarcik

Proponuję zapoznać się z wynikami takiego klubu jak MMTS Kwidzyn - może trochę rozjaśni sytuację. Nie "spuścił" żadnego klubu z SL jak były selekcjoner. Kwidzyn grał fajną, szybką piłkę gdy był tam trenerem, było widać pomysły na grę i wyniki które były dość niespodziewanie dobre jak na stan osobowy i finanse klubu. Tak samo w Zaporożu - owszem został z tego ostatniego zwolniony, ale w opinii nie tylko mojej bezsensownie. A to już moja opinia - po prostu wg mnie "nadepnął komuś na odcisk" i wykorzystano byle pretekst bo inaczej tego nazwać nie można - zresztą to samo zrobił ZPRP teraz z Przybeckim (a nawet w gorszym stylu). Ja osobiście uważam, że Rombel jest lepszym trenerem niż Przybecki, który jest za bardzo "bezjajeczny".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.