Wątek dotyczący artykułu

MŚ w skokach 2019. Zmiana ws. ogłoszenia decyzji przez Horngachera. Prawdopodobnie poznamy ją po mistrzostwach

Najprawdopodobniej po, a nie przed konkursem na skoczni normalnej, jak mówiło się do tej pory, poznamy decyzję Stefana Horngachera ws. jego przyszłości. Taką informację przekazał Apoloniusz Tajner.

przeczytaj cały artykuł


grzesb

Skoro po, to przecież wiadomo o co chodzi. Gdyby była to pozyzytywna dla polskiej strony decyzja ogłosiłby ją już teraz ale skoro tego nie robi to widocznia jego decyzja jest negatywna a nie ogłasza bo nie chce mącić w głowie
Pewnie nawet nie spodziewał się tego że jego milczenie przyniesie skoczkom aż tak skrajną formę, albo być może spodziewał się, że mogło być jeszcze gorzej gdyby wyjawił że odchodzi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Naprawdę wierzysz w to, że nasi skaczą gorzej z tego powodu, że Horngacher nie ogłasza decyzji? .. Idę o zakład, że oni ją dawno znają. To media poszły jak w dym za taką sugestią, która ma usprawiedliwić to, że Polacy znów na wielkiej imprezie znów nie trafili ze szczytem formy. A Niemcy akurat trafili, i to w punkt!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.