Wątek dotyczący artykułu

Był zwalniany, teraz świętuje. Rollercoaster Wojciecha Kamińskiego

Najpierw Puchar Polski z Arged BM Slam Stalą, teraz awans do mistrzostw świata z reprezentacją Polski. Wojciech Kamiński ma powody do świętowania, choć jeszcze niecałe dwa tygodnie temu siedział na "gorącym krześle" w ostrowskim klubie.

przeczytaj cały artykuł

HalaLudowa

Zwolnienie Kamińskiego, który stworzył ten zespół, nadał mu ton i przegrał jeden mecz za duzo, to byłby absurd. I jeżeli tzw. władze Stalówki to rozważały, to źle świadczy nie o Kamińskim, ale o tzw. władzach. Poza tym dlaczego notorycznie zwalniania się zwodników i trenerów, a trzyma tych wszystkich miernych dzialaczy. Może ich nie ma kto zwolnić?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

W tym przypadku prezesi to jednocześnie głowni sponsorzy więc faktycznie nie ma ich kto zwolnić. Znam ich. Chcę być dobrze zrozumiany i myslę, że w Twoim przypadku mogę na to liczyć. Otóż co do motywacji w/w to nie do końca popieram ale efekty mimo tego budzą szacunek. Tak w skrócie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Jasne, masz rację. Ale na efekty trzeba niekiedy cierpliwie poczekać. Ci różni prezesi, dyrektorzy, działacze chcą wszystko natychmiast. Tymczasem koszykówka to sport, a sport to rywalizacja, a rywalizacja to możliwość porażek. Tu liczy się bilans. A bilans Stal za Kamińskiego jest dodatni.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

TROCHĘ się rozpędziłeś... Gra Stali wyglądała słabo od kilku dobrych meczy. Czyja to wina !? Prezesów /sponsorów !? Oni wydali kasą i stworzyli ten klub od zera, klub który w ostatnich latach osiągnął największe sukcesy w historii koszykówki w Ostrowie. Mają prawo wymagać od zawodników i trenera ! Jeśli klub w MIARĘ dobrze działa od kilku lat a drużyna gra słabo to czyja to wina !? Wydawałoby się to logiczne ale widać nie dla każdego . Dodam ,że działacze/sponsorzy dorzucili kasę do tej od władz kosza za wygrany puchar..

| Odpowiedz
blokuj
HalaLudowa

No dobra, ale żeby od razu zwalniać trenera? Ktoś krzywo pierdnął i do widzenia? Dobry trener na dwa- trzy lata to stabilizacja. A Kamiński jest b. dobrym (i wciąż rozwojowym) trenerem i trzeba mu trochę zaufać. A nie podniecać się jak Wasi działacze. Zresztą mój typ na finał (ogłosiłem go przed finałem pucharu) jest taki: Arka- Stal. Żadne Cukry, żadne Stelmety.

| Odpowiedz
blokuj
HalaLudowa

Anwile uwielbiam, wakacje zawsze spędzam we Włoclawku, ale przykto mi. Nie w tym sezonie. Anwil zdobywa mistrzostwo w cyklu piętnastoletnim, i tak już pewnie pozostanie. Przy tym tempie dogoni Śląsk za 225 lat

| Odpowiedz
blokuj
Gabriel G

Z mojego powodu nie musi Ci być przykro :) Dopytałem jedynie z ciekawości. Wakacje we Włocławku, powiadasz. Czułem przez skórę, ze masz ciągoty do hardcoru.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.