Wątek dotyczący artykułu

Karol Baran: Odmówiłem kilku dobrym klubom. Liczę na działania prezesa Stali (wywiad)

Karol Baran szuka nowego klubu po tym, jak Stal Rzeszów została wyrzucona z ligi. - Dużo większe zainteresowanie było przed okienkiem transferowym. Odmówiłem kilku naprawdę dobrym ośrodkom - tłumaczy nam zawodnik.

przeczytaj cały artykuł

Feldkurat Katz

"Odmówiłem kilku naprawdę dobrym ośrodkom, bo chciałem jeździć w Rzeszowie." Jeśli naprawdę tak było, to zasłużył na nagrodę Darwina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krzysiek.n

Nagrodę możesz sam sobie zafundować za takie myślenie.Carlos zawsze miał szacun u kibiców Stali--oddany klubowi i nigdy złego o Stali nie powiedział.W przeciwieństwie co do niektórych, człowiek charakterny i słowny.A że został wystawiony do wiatru to pretensje do innych a nie do pokrzywdzonego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Feldkurat Katz

Podczas ostatniego okienka transferowego wszyscy już wiedzieli, że Ireneusz to golas i oszust. Każdy kto podpisał z nim nowy kontrakt był albo bardzo chciwy, albo naiwny jak małe dziecko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
od małego na całego STAL RZESZÓW

Chlopie wez sie odpie.... Zajmij sie swoim poznaniem. Bo nie znasz Carlosa a masz najwiecej do powiedzenia. Dziadek, Nick jakos podpisali rowniez. Zajmij sie swoim polonezem bo wrocimy w 2020 I szybciej awansujemy od was. W polonezie nie masz pojecia co to jest prztwiazanie do barw. Odszedl Irek odszedl wiec Co jeszcze tu robisz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Feldkurat Katz

LEGION co właściwie chciałeś napisać? Że nie znam osobiście Barana? No i co z tego? Wracajcie w 2020 ale teraz przestań proszę ujadać, bo sam rok temu temu zachwycałeś się jak inni Ireneuszem. Jak przed nim ostrzegałem to po mnie jechałeś, że wam zazdroszczę takiego cudownego sponsora ;DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
od małego na całego STAL RZESZÓW

Tak zachwycalem sie, ale nigdy nie napisalem ze ktos ma Nam zazdroscic. Masz obsesje na punkcie Rzesowa. Irka nie ma a Ty dalej placz.teraz patrzysz w portfel Barana? Taki z Ciebie znawca to zacznij udzielac sie w swoim wc pikerze, pokaz jaki jestes znawca, a nie na forach. Znawco innych klubow. Ty nie masz pojecia kto to jest wychowanek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
żuraw69

No nie zawsze Karol miał szacunek jak przed 2017 odchodził do Częstochowy to znalazło się kilku Januszy co ładowali teksty typu Baran zdrajca , sprzedawczyk i inne typu zakaz wstępu na H69 a co do Karola to szkoda że został oszukany najpierw przez Andrzeja Jajcarza a teraz Diamentowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.