Wątek dotyczący artykułu

F1: Claire Williams zachwycona Robertem Kubicą. "Byłby świetnym dyrektorem technicznym"

Williams szybko przekonał się, jak ważne jest posiadanie Roberta Kubicy w zespole. Pod wrażeniem zdolności Polaka jest Claire Williams. - Byłby świetnym dyrektorem technicznym - twierdzi Brytyjka, zwracając uwagę na wpływ Kubicy na rozwój samochodu.

przeczytaj cały artykuł


k 53 GKM

Ty tluku z lasu,mchem porosniety.no musialem,sorry,,.Kim ty jestes zeby oceniac Roberta _.Pewnie lancuszka w rowerku Bobo dla przedszkolakow nie wiedzial bys jak dzisiaj zmienic...A tylko motor zuzlowy to dla ,,ciebie,,HIMALAJE techniczne...Sklej sobie bolid F1 .W kioskach takie sa .Jak dasz rade,,,,,,,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
styr

Mam pytanie stoi przed Tobą doktor po super medycznych studiach i znachor ledwo po podstawówce , a Ty jesteś chory na raka. Masz taką wiedzę o tych osobach, że znachor wyleczył 100/ 100 przypadków raka ,a doktor tylko 5/100 kogo wybierzesz sądząc po tym co piszesz to trumna będzie dobrym wyborem. Bardziej się chyba już nie da zobrazować ,że wykształcenie może i ważne jest jednak nie każdemu potrzebne choć czy lata praktyki w jednej dziedzinie nie powodują ,że się kształcimy czy do wykształcenia się jest potrzebny markowy uniwerek , Kubica nie miał czasu na szkołe bo od dziecka parał się silnikami i wyścigami ale czy jest mało inteligentny patrząc jak sobie radzi w padoku jak jest chwalony przez inżynierów i ludzi z toru jak włada włoskim i angielskim ,zanim coś będziecie pisać o wykształceniu sami się wykształćcie nie koniecznie na Harvardzie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.