Wątek dotyczący artykułu

HME Glasgow 2019: Michał Haratyk 2. w kwalifikacjach. Konrad Bukowiecki odpadł

Michał Haratyk zakwalifikował się do finału pchnięcia kulą podczas halowych mistrzostw Europy 2019 rozgrywanych w Glasgow. W eliminacjach odpadł osłabiony po chorobie obrońca tytułu - Konrad Bukowiecki.

przeczytaj cały artykuł

Królowa Śniegu

Szkoda, ale tutaj Bukowieckiego po prostu zmogła choroba, tak bywa. Chłopak co imprezę robi dobre wyniki i takie wpadki, niestety niezależnie od człowieka, się czasem zdarzają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

"Bukowiecki przez dwa tygodnie walczył z grypą. W kole w hali Emirates Arena wyraźnie nie był sobą. W najlepszej z trzech prób pchnął 20,18. Do awansu do ośmioosobowego finału zabrakło mu 13 centymetrów.
– To jedna z większych porażek w moim sportowym życiu. Same niecenzuralne słowa cisną mi się na usta, ale nie będę ich wypowiadał. Nie miałem dziś mocy. Choroba mi ją zabrała – powiedział Bukowiecki."
To jest fragment korespondencji z Glasgow autorstwa Przeglądu Sportowego. W artykule SF ani słowa o przyczynach niedyspozycji naszego wybitnego kulomiota.
Widać RÓŻNICĘ.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Królowa Śniegu

Zdecydowanie to brzmi inaczej. Ale u nas to zawsze dla dziennikarza lepiej zrobić sensację. W Skandynawii czy Niemczech jest kompletnie inna kultura i też inny szacunek do mistrzów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.