Wątek dotyczący artykułu

Dwa transfery Stelmetu Enei BC. Amerykanie na pokładzie

Kodi Justice i Michael Humphrey zostali nowymi zawodnikami Stelmetu Enei BC Zielona Góra. Obaj Amerykanie do polskiego klubu trafili z rosyjskiej Parmy Basket Perm, rywala zielonogórzan w lidze VTB.

przeczytaj cały artykuł

Gabriel G

Cytata z "Lalki" - " Jak ja bym pana nie znał, panie Wokulski, to ja bym myślał, że pan robi zły interes. Ale, że ja pana znam, to ja myslę, że pan robi dziwny interes". Oby w tym przypadku też skonczyło sie dobrze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

Szacun Gabrielu za dobrą pamięć... z tym tylko że miłość do Izabeli, podobnie jak zakupienie kamienicy Łęckich po zawyżonej cenie nie skończyło się dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dziadek60

W sumie tak. Interesy z baronową okazały się korzystne. Kupił przecież od niej klacz, która wygrała wyścig.... Jasiu kupując dwa ogiery chyba wie co robi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
eeeee

Twój post to jedyny znany mi przypadek, kiedy znajomość literatury klasycznej nie jest in plus. A może nie należy doszukiwać się analogi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.