Wątek dotyczący artykułu

MŚ w skokach 2019. Johan Remen Evensen skrytykował Dawida Kubackiego

Byłemu norweskiemu skoczkowi narciarskiemu, a obecnie ekspertowi telewizji NRK, nie spodobało się zachowanie Dawida Kubackiego po wygraniu konkursu na skoczni normalnej podczas MŚ. - Powinien okazać więcej szacunku - wypalił Johan Remen Evensen.

przeczytaj cały artykuł


grzesb

Jasne. Niech się lepiej zajmą swoim międzynarodowym obciachem i pośmiewiskiem zwanym Barnevernet a nie innych pouczają. Kto jak kto ale Kubacki bardzo zasłużenie wygrał te zawody

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Katarzyna Czyżyk

Nie mieszaj polityki do sportu. PS Norwegom też zabierają dzieci gdy ci dają klapsa. Stąd są tacy zamożni a państwa które świeca rodziny nawet patologiczne jakw Poslce są biedni. Jedziesz do Norwegii dostosuj się do ich prawa nie podoba się to nie jedź tam . Większość przestępstw w krajach skandynawskich dokonują Polacy, Rosjanie Litwini oraz Ukraińce czyli Słowianie. Jest to nieprzypadkowa kolejność. Jesteśmy liderem przestępczość wielu Polaków szuka SZYBKIEGO sposobu zarobku. Zachód stał się zamożny powoli z pokolenia na pokolenie tworzyła się klasa średnia. Cześć Polaków zachowuje się jakby była z republiki bananowej. Co lepsze ponoć tak zachowują się ci co najczęściej w ogóle nie biorą udziału w wyborach. Wstyd. Mieszkam od lat w Oslo z początku czułam się źle z dala od ojczyzny teraz to przeszłość tu nikt nie patrzy na moje pochodzenie na kłótnie polityczne ludzie patrzą na kogoś indywidualnie jaki jest a nie do jakiego należy plemienia(narodu) .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
zbych22

A kto jak nie Norwegowie ochotnie współpracowali z faszystami,a ponoć nauka nie idzie w las. Ropa i gaz na szelfie dały im dobrobyt,a nie wytężona praca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.