Wątek dotyczący artykułu

MŚ w skokach 2019. Johan Remen Evensen skrytykował Dawida Kubackiego

Byłemu norweskiemu skoczkowi narciarskiemu, a obecnie ekspertowi telewizji NRK, nie spodobało się zachowanie Dawida Kubackiego po wygraniu konkursu na skoczni normalnej podczas MŚ. - Powinien okazać więcej szacunku - wypalił Johan Remen Evensen.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
tulisManore

jakoś w innych 'światowych' mediach nikt nie widział w tym nic złego, tylko jakiś 'emeryt', co sam w sporcie mizerne miał osiągi, a teraz postanowił zabłysnąć i wylać swój żal, że to nie 2 norwegów było na podium, i że ostatnio kiepsko fruwają, ale wam wystarczy byle powód, bo zawsze jesteście pierwsi do krytyki Polski i idealizowania 'wysoko rozwiniętych' nacji europy zachodniej, uciekliście z kraju, nie chcieliście sami walczyć o lepsze jutro dla nas wszystkich, a teraz jeszcze innych podburzacie i zależy wam jedynie na tym, aby własne ego uspokoić, żeby okazało się, że z Polski nic nie będzie, bo inaczej musielibyście wewnętrznie przyznać się do błędu, w ciemnych barwach nasz kraj przedstawiacie, a w większości przypadków, to pewnie nawet nie przyznajecie się do własnej narodowości, bo to przecież wstyd, co nie? może przerzuć się tam, gdzie grupa wzajemnej adoracji ujada w podobnym tonie, nawet jakieś marsze organizują i sobie na nich podskakują, tylko niestety negatywne emocje propagują i ludzi nastawiają przeciwko sobie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.