Wątek dotyczący artykułu

Challenge Cup: Szwedki pokonane. Pogoń idzie jak burza. Półfinał na wyciągnięcie ręki

SPR Pogoń nie ma sobie równych w rozgrywkach Challenge Cup. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym szczecinianki wyraźnie ograły szwedzki Boden Handboll IF 28:22. Półfinał stoi przed nimi otworem.

przeczytaj cały artykuł


Grieg

Czyli wystarczy jutro przegrać nie wyżej niż -6 (lub -5 przy rzuceniu nie więcej niż 21 bramek) i Pogoń będzie mogła powalczyć o trzeci finał z udziałem polskiej drużyny (a drugi swój) w historii Challenge Cup.
Brawo dla autora za błyskawiczną i wyczerpującą relację, tylko warto byłoby jeszcze odnotować obecność rodaczki w zespole przeciwniczek oraz sprecyzować, co właściwie znaczy zdanie: "Trudno się dziwić Nevenowi Hrupcowi, bo granatowo-bordowe zaprezentowały się wówczas naprawdę (??? - G.)."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Jakubowski

Z całym szacunkiem dla Ciebie, bo wiele razy piszesz z sensem, ale zachodzę w głowę - dlaczego sam nie zaczniesz pisać dla SF, krytykując 99% postów. Piszę bez złośliwości, ale może warto właśnie te literki które klepiesz w komentarzach przełożyć na wartościowy content i napisać 2-3 artykuły w miesiącu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.