Wątek dotyczący artykułu

Ostry transparent kibiców Legii. Uderzyli w prezydenta Warszawy i środowisko LGBT

Podczas meczu Legia Warszawa - Miedź Legnica (2:0) kibice gospodarzy wywiesili transparent sprzeciwiający się ostatnim decyzjom prezydenta Rafała Trzaskowskiego, który podpisał deklarację LGBT+.

przeczytaj cały artykuł

Datherd1403

Ej, ale co wam dzbany przeszkadza homoseksualizm? Bo co? Wiecie ile ludzi z waszego otoczenia jest homo? polaczki od siedmiu boleści...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Krzysiztof

Nie potrzebnie, opierasz się na znajomości Biblii, ponieważ nie masz podstawowej wiedzy na ten temat. Jeżeli uważasz, że nie ma tam nigdzie o homoseksualizmie, to właśnie świadczy o tym, że nawet nie zadałeś sobie trudu skorzystania, z dostępnej wiedzy, którą można znaleźć w internecie, o posiadaniu Biblii nawet nie wspomnę. Pierwszy lepszy cytat: W pierwszym liście do Tymoteusza, św. Paweł stawia mężczyzn, współżyjących ze sobą... ( 1 Tm 1, 8-11) i tu sobie sam doczytaj. Już w pierwszym zdaniu swojego komentarza, używasz prostackiej manipulacji, bo równie dobrze można sytuację odwrócić. Do reszty wypowiedzi, nawet nie warto się odnosić, bo to sprowadzenie się, do Twojego poziomu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tom.

A niech se obnaża co kto chce, jakiekolwiek branie jej pod uwagę kończy się karkołomną kosmologią i dzikimi metaforami w odniesieniu do dzisiejszych sytuacji. Każdy może z niej wyczytać to co mu się akurat podoba w zależności gdzie ją akurat otworzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
sekup

Biblia to nie jest zbiór mitów jak u Dody, wg której została napisana przez starców z brodami palącymi jakieś zioła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Kazimierz Klimek

Doda niewiele od Nergala zrozumiala
ale to fakt niezaprzeczalny, ze powstawala w stadium ekstazy po zazyciu prochow
przykro mi, ze Ci to uswiadamiam, wierzyles pewnie jeszcze, ze dzieci przynosza bociany i ze ksiadz kaze ci sciagac majteczki aby sprawdzic, czy ich nie zabrudziles

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Arkady 241

Nie powiedziałbyś. Bo zaraz byś wylądował w szpitalu.
Tak samo jakbyś zaczął narzekać na Judaizm to byś został posądzony o antysemityzm. Ale katolicyzm można już krytykować i wszędzie w niego uderzać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Tom.

Czyli wypada mi się cieszyć, że za skrytykowanie przydatności Biblii do dyskusji na temat Zofii Klepackiej i transparentu kibiców Legii nie wylądowałem jeszcze w szpitalu bądź nie zostałem spalony na stosie. Ergo: żyjemy jednak w tolerancyjnym państwie, to się chwali! ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Arkady 241

Jednak zabolał mój komentarz że musiałeś go aż zgłosić?

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Kościół Katolicki jest atakowany zewsząd. Owszem, nie neguję tego że są księża pedofile albo Ci co mają rodziny/dzieci. Takie zachowania należy piętnować, proces i więzienie. Dodatkowo podanie do informacji publicznej, gdyż Kapłan to osoba publiczna, poniekąd zaufana, dopuszcza się złamania nie tylko przepisów prawa, ale i przykazań obowiązujących w Kościele. Są też porządni księża którym na pewno takie coś nie służy.
Tylko teraz pytanie, dlaczego nie ma takiej nagonki na Islam? Tam można zabijać w obronie wiary, są łamane prawa człowieka, tam są też pedofile, np. śluby z 13-latkami. Dlaczego nikt tego głośno nie powie że się nie godzi? No właśnie, można dopowiedzieć sobie samemu.
Możesz sobie poczytać co grozi za stosunki homoseksualne w krajach muzułmańskich. Dlaczego tam nikt nie składa skarg np. o to że takie stosunki są karane śmiercią?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Arkady 241

Tylko że ta obrazowa odpowiedź nie odpowiada na mój komentarz.
Pisałem o tym dlaczego boicie się krytykować islam a nie pisałem o żadnych klapsach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Tom.

Jak widzisz poleciały oba moje posty, tutaj nawet o wsiach i sołtysach nic nie wolno pisać, ogólnie mi dziś skasowano ich 8, ale oczywiście - w przeciwieństwie do Ciebie - nikogo o ich zgłaszanie nie posądzam, no bo chyba aż tak nikogo nie zabolały... ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kazimierz Klimek

widze, ze lyknelas propagande ideologiczna, ze swiat sie dzieli na zlych lewakow i dobrych cwaniakow, co ograbiaja panstwo i kosza wszystko do siebie, ale jakby przyszli mityczni lewaki to by bylo ojojojoj
za komuny tez tak straszyli, ale nie lewakami tylko drobnomieszczanskim mysleniem,burzuazyjna ideologia oraz szpiegami zachodnioniemieckimi
zadziwiajace, ze wtedy to trafialo tylko do szczegolnie tepych, a dzisiaj wielu powtarza swobodnie te bzdury i nawet sie nie krepuje
a propos - zadziwiajace, ze udalo sie to zaszczepic wszedzie tymi samymi metodami -ciekawe, czy to Wolodia Putin czy jakis inny demiurg to czyni w USA, Polsce, Brazylii,na Filipinach , na Wegrzech - wszedzie oparte to jest na tzw fake news

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Arkady 241

Nawet jeżeli posty są napisane w kretyński sposób, nie zgłaszam ich bo tylko dyskusja na tym cierpi, to po pierwsze.
A po drugie, zawsze jest dowód. Gdyby to zawierało wulgaryzmy czy wyzywanie innych użytkowników, jasna sprawa ale nie tak.
I również jest mi szkoda że Twój poleciał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

I wzajemnie, ja tu Twoich nie zgłaszałem, zresztą możesz wierzyć lub nie, ale ja tu od początku mego pobytu, a jestem tu od prawie 7 lat, zgłosiłem tylko dwa posty, ale były tak obrzydliwe, że musiałem to zrobić...
To kasowanie postów na SF to istna plaga...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kazimierz Klimek

wiec dokladnie potwierdzasz to,co napisalem i podajesz dotego wiecej informacji
Ksiegi Kaplanskie to napisal jakis wariatuncio i tam sa takze opisy, ze kobieta w menstruacji jest grzeszna i kupe innych kompletnie bezsensownych omamow jakiegos chorego czlowieka
moze Ciebie interesowac, jak te chore ksiegi faceta, co tylko co do jednego nie ma watpliwosci: ze jest swiety trafily do Biblii
otoz nie byly one czescia Biblii, ale odkryto je w zwojach jak robiono rekonstrukcje swiatyni i uznano, ze nalezy je do Biblii dolaczyc
dla mnie to oczywiste, ze napisane zostaly przez pomylonego
co w jakims sensie faktycznie dowodzi, ze jednak Biblia (i Nowe Testamenty) sa napisane nie przez Boga, ale przez ludzi
wiedze o tym ponoc ma kazdy kleryk w seminarium, ale nie chca o tym mowic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.