Wątek dotyczący artykułu

MŚ w skokach 2019. Świetnie walcząca polska kadra bez medalu, ale z wysokim miejscem. Złoto dla Niemców

Bardzo dobry start polskiej kadry w konkursie mieszanym na MŚ w Seefeld. Po 1. serii była nawet nadzieja na medal, ale ostatecznie Biało-Czerwoni zajęli wysokie 6. miejsce. W konkursie dwa razy pobito rekord skoczni. Złoto dla Niemiec.

przeczytaj cały artykuł


Pottermaniack

Świetnie walcząca polska kadra przede wszystkim skakała na miarę oczekiwań i z tego należy się cieszyć. Po dziesięciu latach od wprowadzenia skoków pań do programu mistrzostw świata, dzięki fatalnej polityce PZPNu Polki nie są w stanie nawet uformować zespołu do konkursu drużynowego kobiet. Kamila i Kinga oddały jak na siebie dobre skoki w obu seriach, tylko wciąż prezentują poziom daleki od czołówki. Do zdobycia medalu w jakimkolwiek konkursie drużynowym w skokach potrzebne są trzy mocne ogniwa, dzisiaj mieliśmy tylko (lub aż) Dawida i Kamila. Niestety rywalki z pięciu zespołów regularnie oddawały skoki powyżej stu metrów. W pierwszej serii kilka zespołów zaliczyło wpadki, co trochę zamazało pozycję naszych. Co nie zmienia faktu, że debiut biało-czerwonych jest bardzo udany, dzięki dziewczyny i chłopaki, na kolejnych mistrzostwach może być lepiej. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

To są bardzo młode dziewczyny.....oby za 5, 6 lat nie odwróciły się role w polskich skokach i dojrzałym sportowo skoczkiniom nie towarzyszyli na skoczni nastolatkowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Ogólnie w całym polskim sporcie mamy teraz dobry czas dla juniorek. W tenisie są Iga i Majka, prezentujące różne style, a przy tym wspólnie żywiołowość, niezmanierowanie i urokliwość. Jest Kamila Żuk, która w swoim tempie wchodzi w seniorski biathlon i ma już dwa miejsca w dziesiątce zawodów Pucharu Świata. W Seefeld Kamila i Kinga zasłużyły na skakanie z mistrzami i na stypendium wyskakane w dzisiejszym konkursie, oby rozwijały się i dały nam wiele radości w niszy, której polskie skoki jeszcze nie zagospodarowały. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ramzes V

A masz rozeznanie ile dziewczyn w Polsce chce skakać? 5 czy 10? Nawet młodzi chłopacy wolą internet, a jak skoczyć to najlepiej na piwo. To z czego mają być wyniki? Jak ktoś nie chce, to i koniem nie zaciągniesz. Najłatwiej zwalić na politykę kogoś tam. Do sportu w ogóle mało kto się w tym kraju garnie. Wystarczy zobaczyć jak lekką ręką rodzice podpisują zwolnienia z wuefu. Prościej kupić smartfona, neta i spokój jest w domu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.