Wątek dotyczący artykułu

MŚ w skokach: Dawid Kubacki najlepszy indywidualnie, Kamil Stoch w czołówce

Dawid Kubacki uzyskał najwyższą notę spośród wszystkich w konkursie mieszanym podczas mistrzostw świata w Seefeld. W pierwszej piątce wśród mężczyzn znalazł się również Kamil Stoch.

przeczytaj cały artykuł

Dezinformator

Niby wynik fajny, ale to z tego względu, że "balonik" nie był napompowany. Mieli powalczyć o 8 i powalczyli. W ankiecie jednak dałem "Poniżej oczekiwań", ponieważ kiedy zobaczyłem wyniki naszych pań (ostatni i przed ostatnie miejsce spośród skaczących po 2 razy pań) to medal wydawał się być bardzo blisko. Powinni podziękować chłopakom za stypendium i solidnie potrenować za te stypendium aby w przyszłości dołożyły większą cegiełkę do wyniku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

Te dziewczyny mają 18 i 17 lat...Jak powiedział sam Kamil - on w ich wieku nie kwalifikował się nawet do zawodów. Dodaj sobie do tego, ze skoki kobiet były to tej pory traktowane w Polsce bardziej jako zło konieczne, z niemal zerowym nakładem finansowym, to czego oczekiwałeś? Przecież te dziewczyny to są praktycznie amatorki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dezinformator

Oczekiwałem jednak nie co więcej niż miejsce 31 i 29 na ogól skaczących 2 serie. Jak napisałem szansa była na medale. Jak już napisałem teraz skoro będą otrzymywać stypendium zawodowe to już niema miejsca na amatorkę, tylko solidnie potrenować za te stypendium aby w przyszłości dołożyły większą cegiełkę do wyniku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.