Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Galewski. Szlaką pisane: Sparta nie powinna się zastanawiać. Wielkie "tak" dla Hancocka (felieton)

Od takich zawodników jak Greg Hancock należy rozpoczynać budowę zespołu. Sparta nie powinna się zastanawiać ani minuty. Złoto jest na wyciągnięcie ręki - pisze w swoim felietonie Jarosław Galewski, dziennikarz WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

B52

Wcześniej była Piła tam też nie dotarł na finał,mam mieszane uczucia,ale z dugiej strony nie wierzę już w Milika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DB Magpie

Ja też w Milika nie wierzę bo wierzę w Boga...
Pozatym "ham-cock" to już przeszłośc a Milik to przyszłość.A patrząc na to ,że ponoć amerykaniec chce mieć płacone ryczałtem to za "Sparte" życie na torze nie odda.Bo czy sie jeżdzi czy się leży kaska i tak mu się należy...
"Waszek" poprzedni sezon miał słaby bo nie mógł ogranąć się sprzętowo.Jeśli jednak poukłada sobie te sprawy to może być silnym doparowym we Wrocławiu na lata.Lepiej inwestować w "przyszłość" niż wyrzycać kasę w błoto na "przeszłość".W minionym sezonie jakoś "Gan-grega" nie było w ekstralidze i nikt za nim nie płakał. W tym i kolejnych też raczej nikt za nim łezki nie uroni.A bynajmniej napewno ja.

Do autora artykyłu (pożal się boże "dziennikarzyny" ):
Skąd wy bierzecie pomysły na takie gnioty? Czyżby guru waszej sekty Wielki Pan Kuluar wam je wymyślał? Już pierwsze zdanie to jeden wielki bzdet!
"Od takich zawodników jak "ham-cock" powinno się zaczynać budowania druzyny" - to żeś gościu dopier....ł do pieca...
Czyli ty budowałbyś drużynę od takiego buca i egoisty jak on tak??? Od kogoś kto ma w doopie klub, drużynę a najważniejsze jest dla niego aby $ na koncie się zgadzały.Podstawą twojej drużyny miałby być ktoś któremu przed najważniejszymi meczami sezonu zdarza się spaść ze schodów , spóżnić się na prom czy też samolot? Ktoś kto wszystkich roluje na lewo i prawo aby tylko osiągnąć swój cel? Ktoś kto w ostatnim turnieju GP mając już pewny tytuł IMŚ specjalnie symuluje defekt i przepuszcza Holdera po to aby ten zdobył medal a nie Polski zawodnik a po tym numerze wycofuje się z turnieju poprzez co nie okazuje szacunku innym zawodnikom ? To koorwa gratuluje inteligencji.Pewnie w głowie to ci tylko Stefan hula... ( nie mam nic do tego skoczka narciarskiego )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dagmara Ka

DB Magpie mam takie samo zdanie. Brać za miliony dziadka na jeden sezon, zamiast budować przyszłościową drużynę z młodym, zgranym składem to mi się w głowie nie mieści. Jakiej on by średniej nie miał, to najważniejszych momentach wystawia do wiatru i żadna średnia tego nie zastąpi. Vaszek ma potencjał, sprzęt ogarnąć i do boju WTS.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.