Wątek dotyczący artykułu

Apoloniusz Tajner rozwiał nadzieje ws. Stefana Horngachera

- Wszystko wskazuje na to, że Stefan Horngacher zakończy niebawem współpracę z kadrą polskich skoczków - powiedział Apoloniusz Tajner. Nadzieje na kontynuację współpracy Stefana Horngachera z Polskim Związkiem Narciarskim są już tylko iluzoryczne.

przeczytaj cały artykuł


Manuel

To było wiadome już dawno , że Horngacher odejdzie do Niemiec, tam ma rodzinę, podpisał tylko roczny kontrakt z PZN , należą się mu słowa uznania i podziękowanie z naszej strony za osiągnięcia naszego teamu. Stefan Horngacher naszą kadrę jako trener objął 24 marca 2016 roku. Nie zapominajmy jednak ,że sukcesy naszych skoczków sięgają czasów dużo wcześniejszych, jeszcze przed przyjściem Stefana Horngachera. Na olimpiadzie w Soczi w 2014 Kamil Stoch zdobył 2 złote medale (na skoczni dużej i normalnej) ,drużynowo wtedy zajęliśmy 4 miejsce a więc tuż za podium. Trenerem wtedy nie był Horngacher .Dlatego nie należy rozdzierać szat. Panu trenerowi Horngacherowi dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.