Wątek dotyczący artykułu

WTA Indian Wells: Lara Arruabarrena pokonana w trzech setach. Iga Świątek w finale kwalifikacji

Iga Świątek awansowała do finałowej fazy eliminacji turnieju BNP Paribas Open 2019 na kortach twardych w Indian Wells. W poniedziałek polska tenisistka pokonała w trzech setach Hiszpankę Larę Arruabarrenę.

przeczytaj cały artykuł

pareidolia

Nie rozumiem organizatorów Indian Wells. Przeglądają główną drabinkę turnieju doliczyłem się aż 42 wolne miejsc. Trwają kwalifikacje i do głównego turnieju awansuje 12 zawodniczek. A więc pozostanie 30 wolnych miejsc. Po co więc grać 2 rundę kwalifikacji ? Można było wszystkie 24 zawodniczki z kwalifikacji skierować wprost do głównej drabinki turnieju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tina.

Przez te uśmiechnięte do łez emotki, nie opublikował się Twój cały komentarz. Emotki wstawiaj na końcu komentarza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Wiem, zapominam się czasem :P
Po emotkach były podziękowania dla autora tamtego posta za poprawienie humoru :)

| Odpowiedz
blokuj
klossh92

Kolego, turniej w Indian Wells już od ładnych paru lat jest 96-osobowy. Pisze się wtedy drabinkę na 128 miejsc. 32 rozstawione mają pierwszą rundę wolną. Stąd tyle wolnych miejsc w drabince. Nie ma co doszukiwać się jakichś "niedoróbek" organizatorów. Ja z kolei nie rozumiem czterech plusów przy Twoim poście...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Tom.

Takie żarty bez emotek są najlepsze? Tylko że ten kolega akurat nie grzeszył do tej pory poczuciem humoru ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
klossh92

Po Waszych odpowiedziach na mój post już nie wiem, czy internauta pareidolia żartował czy nie żartował? Zagubiłem się już w tym wszystkim... hehe!

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

No jak to, a to nie jest tak, że facetka o nazwisku Bye gra na 32 kortach na raz? I druga, co się Qualifier nazywa też parę razy? ;)))) Zawsze ten kolega przecież może to wyjaśnić! ;))))

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz

zartowal czy nie ma moj szosty
bo czemu taka np Kastakina czy Ostapenko grajace padake caly rok maja darmowe punkty? jest duzo wiecej mocniejszych dziewczyn w kwalach
szlemy pod tym wzgledem wygladaja sensowniej
na rankingu mozna sie slizgac latami albo tez zbudowac go sobie bez wysilku na dzikich kartach
przemawia do mnie tok myslenia z wpisu pareidolii

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.