Wątek dotyczący artykułu

Żużlowe szaleństwo w Lublinie. Motor przebił Stal, bo zapełnił połowę stadionu karnetowiczami

- Mamy ponad cztery tysiące sprzedanych karnetów - chwali się prezes Motoru Jakub Kępa. - Planujemy dodruk, bo zainteresowanie wciąż jest duże - dodaje, co oznacza, że za chwilę Motor może przebić Stal Gorzów.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kieczup z lublina

Myli i to grubo.Ide o zaklad ze nasze kozły leca z ligi z 8mego miejsca.Przyjmujesz zakładzik?kto przegra wpłaca 100 zlotych na dom dziecka z wybranego przez siebie miasta.To co wchodzisz w to panie chinczyk?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

Nie wchodzę z prostego powodu mama mi kiedyś nie pozwoliła zadawać się z ludźmi którzy udają kilka różnych osób i myślą, że nikt się nie orientuje. A wszyscy dookoła się orientują. Mówiła, że to wariaty.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Ja przyjmuję. Jak zlecimy z ósmego miejsca to ja wpłacam. Jak zajmiemy inne miejsce, spadniemy po barażu albo z innych powodów płacisz Ty. Stoi?

| Odpowiedz
blokuj
krynston

A po co mam go znajdować? Jak przegram to wrzucę zdjęcie przelewu. Jak wygram to z drugiej strony spodziewam się tego samego.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Tyko , że to jest kolejne przebranie .Do końca sezonu to jeszcze parę wdzianek ubierze .A poza tym myślisz , że jest na tyle honorowy .W Ą T P I Ę :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
krynston

Zwisa mi to jak kilo kitu na drucie, czy on wpłaci czy nie, czy ma honor czy nie. Jak Motor spadnie z ósmego miejsca to wpłacę i tyle.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Właśnie rozliczyłem PIT i można darowizny odpisać od podatku co z chęcią uczyniłem. Wpłacam i tak a przy okazji mogę się założyć- co za problem? Kiedyś jak mieszkałem na wyspach założyłem się z jednym angolem z roboty, że w piłkę z nimi wygramy- o dziesięć funtów. Przegrałem zakład choć Żurawski wtedy ładną bramę zasunął i prawe pub roznieśliśmy podczas meczu. Kasę zapłaciłem, a angol przyznał, że polacy to charakterne chłopaki.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

To Marcinku określ się jakiemu klubowi kibicujesz i z jakiegoś konta zrezygnuj , bo to nie wypada być multikontowcem .:)))

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Kłamiesz! Ostatnio z tamtego konta pytałeś mnie czy kibicuje Gwiazdom .Na tej podstawie napisałeś mój życiorys w Norfolk na polu brukselki . Człowieku ogarnij się ! Wyjdź do ludzi , znajdź pracę , weź kredyt zacznij żyć normalnie :) Ja naprawdę nie jestem aż tak wyjątkowy , abyś poświęcał mnie tyle swojego czasu .No chyba , że twoje kłopoty natury osobistej są tak poważne , to radzilbym skorzystać z konsultacji specjalisty. Życzę powodzenia i sukcesów w pracy nad sobą .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.