Wątek dotyczący artykułu

Get Well spadnie z PGE Ekstraligi? Zaskakujący wpis prezesa Stali Gorzów

Speed Car Motor Lublin wcale nie musi spaść z PGE Ekstraligi. Tak wynika z analizy, którą na swoim Facebooku opublikował prezes Stali Gorzów. Jeśli jego wyliczenia się sprawdzą, to żużlową elitę opuści Get Well Toruń.

przeczytaj cały artykuł

мurgrabia

Ja ? Ja jestem spokojny jak na razie.Uspokójcie leszcza maxa to i Ja ustapie .
ps.A tak wogle to co on robi w zakładkach E ligowych?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
мurgrabia

Boli ich te 14 punktów zaliczki oj boli:) Ale jak szybko awansowali pod stołem to i szybko polecieli na zbity pysk:)Nawet Grisza lache na nich połozył:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мurgrabia

A ty Rybnicku ile byleś tam w tej E lidze? buhaahahahahah wyje... wasz szybciej niz tam sie znalazłeś znaczy sie słowo KLUCZ awansowaliście na torze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
мurgrabia

No patrz pan napisał ten co siedział tam wieki buahahahahahaahahahahaahah O awansie pod zielona płachta nie wspomne hahaahahahaah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Rowek1974

Nie bój 22 lipca wielkim święcie waszego miasta będziecie razem z łagutą zdegradowani do niższej ligi. Lepiej ściągaj zegarek i oddawaj ruskiemu jak twój dziadek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Plachol

poza zegarkiem wszystko sie zgadza. być może tak będzie. ale mamy nadzieję, że będzie inaczej....a jeśli będzie jak mówisz, to trudno. Najwyżej w przyszłym sezonie znowu pojedziemy w jednej lidze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
мurgrabia

Nie pale papierosów i nie znam KIEPÓW .Moze ty palisz płaskie i pół płaskie zalezy jak kto przydepcze to sie ich zapytaj:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.