Wątek dotyczący artykułu

EBL: genialny finisz Arki Gdynia, Bostic i Florence zmasakrowali Stelmet Enea BC

Pojedynek na szczycie Energa Basket Ligi dla Arki Gdynia. Genialny mecz Josha Bostica i znakomita czwarta kwarta Jamesa Florence'a sprawiły, że zespół z Trójmiasta pokonał Stelmet Enea BC Zielona Góra 78:65.

przeczytaj cały artykuł

ws21

Kosmos po prostu. Skąd się biorą tacy kibice? Stelmet gra dno od kilkunastu miesięcy (pewnie już prawie pełne 2 sezony) a ty stwierdzasz że aby zespół zajmujący przed meczem 2 miejsce w tabeli PLK wygrał to musi mieć dzień konia? Słuchałem tylko w RZ ale po mojemu Arka wybitnie nie grała. Była skuteczniejsza i nie miała tylu przestojów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L

Nie ma to jak "nie oglądałem, ale się wypowiem" :D No kurczę, w 4 kwarcie jakby rzucali cegłami to by wpadało, tak im wchodziło. Życie :P Ino , wiadome jest, że 2 raz pod rząd takie coś się (raczej) nie zdarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ws21

Dziwne ale Stelmetowi 4 kwarta zdarzyła się już 2 razy. Ostrów i wczoraj. W PLK to 2 razy pod rząd.

| Odpowiedz
blokuj
L

Tak to już jest, że jak coś wystąpi, to potem jest szybka okazja do powtórzenia ;) Nie panikuj.

| Odpowiedz
blokuj
sindbad

Ty jednak myślisz, że nie wiem co grał Stelmet. Ile niecelnych rzutów Hrycana z pod kosza. Sokół sfrustrowany. Ogólnie, grali bez energii. Nie będę się nad nimi pastwił. Jak coś zaczęło wpadać to odskoczyli na kilka punktów. A Arka? Zagrała jeszcze większy piach! W końcu mieszkają przy plaży! W pierwszej części tylko Bostic , a w drugiej Flo, trafiali z zamkniętymi oczami i z ręką na twarzy. Trafiłby krzesłem! I dlatego mieli dzień konia. Reszty, nie osądzam, ponieważ wygrali. A Stelmet jakby zagrał z pełnym zaangażowaniem, to Arka nic nie miałby do powiedzenia.
Efekty ich pracy zweryfikujemy po sezonie....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ws21

Ja myślę (zresztą to napisałem) że Stelmet grał takie samo dno jak w innych spotkaniach (z nielicznymi wyjątkami) w ostatnich kilkunastu miesiącach. Przeciwnik nie musi mieć "dnia konia" aby taki chimeryczny zespół pokonać. Stąd wynik z przecież nie gwiazdorskim zespołem z Rygi no i wczorajsze nieszczęście.
O Stelmetowska 4 kwarta zupełnie podobna do tej z Ostrowem. Zero wniosków?

| Odpowiedz
blokuj
sindbad

Mógłbym się z tobą zgodzić, ale jak sam piszesz, nie oglądałeś meczu. Tylko słyszałeś Białogłowego oraz masz statystyki. Odpowiedz zatem na pytanie. Ile razy taki występ zaliczył Bostic i Flo? Flo - raz ? Bostic - raz? A reszta drużyny? Poza Bosticem do przerwy zdobyła 10 pkt. Szał!
Oczywiście, błąd taktyczny, ponieważ mógł go kryć lepszy obrońca, jednak uważam, że i tak by to nic nie dało
Jeden i drugi to Harden, że może w każdym meczu narzucać po 30 pkt. Dlatego, mieli dzień konia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ws21

A co by oglądanie wniosło nowego? Oglądam to co mogę, czyli prawie 100% VTB. Mi do oceny wystarczy seria 5 posiadań (strata, błąd kozłowania, faul w ataku, niecelny rzut, niecelny rzut). Co oglądanie do tego stanu rzeczy wniesie? Jakie znaczenie ma czy zawodnik potknął się o własne nogi czy spodenki mu się zaplątały? Stracił piłką. Zupełnie nie interesuje mnie gra Arki. Gdyby Stelemt zagrał 4 kwartę tak jak grał od 3 minuty do 30, złego słowa bym nie napisał, mimo że przegrali by kilkoma punktami. Zespół ma grać równo 40 minut. A nie piach - zryw - piach.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.