Wątek dotyczący artykułu

F1: Paddy Lowe bierze urlop z powodów osobistych

Trzęsienie ziemi w Williamsie! Jak poinformował Autosport.com, dyrektor techniczny ekipy z Grove bierze urlop. Może to oznaczać, że Paddy Lowe opuści brytyjską stajnię, w której jeździ Robert Kubica. To pokłosie katastrofalnych testów w Barcelonie.

przeczytaj cały artykuł


zbanowany

Z boku to mi wygląda na przewrót w jego wykonaniu. Przemyślanie chytre działanie po to by przejąc całkowitą władzę. Wiadomo że Paddy posiada udziały w Williamsie, Frank ze względu na stan zdrowia nie jest w stanie prowadzić tego okrętu, jego córka robi co może. Nie wierzę że nie wiedział o tym że zawieszenie nie jest zgodne z przepisami, musiał to dobrze wiedzieć. Liczył może na to że Williams koniec końców padnie finansowo, a wtedy on przejmie stery - pytanie czy sam czy jeszcze ktoś ma w tym interes? Wiadomo że akcje pójdą w dół i z kapelusza wyskoczy firma która nabędzie je rozsądne pieniądze przejmując władzę. Williamsowie są pod ścianą, bo "urlop" oznacza jedno - coś poszło mocno nie tak. Mimo to cieszę się że Paddy odchodzi, bo źle mu z oczu patrzy. Już na pamiętnej gali Autosportu gdzie Robert przyznawał jedną z nagród nie zamienił z nim ani słowa, a wiedział że będą razem pracować. Nie wierzę że można tak skopać bolid dwa razy pod rząd rok po roku z takim doświadczeniem w F1. Coś tu śmierdzi i to grubo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zbanowany

Tak to z boku wygląda. Nie wiem jaka jest tylko przyczyna - albo przejęcie większości udziałów, albo brak kasy i szantaż Paddyego z tego powodu. W każdym razie coś musi być bardzo nie tak. Rok temu kasa była a było podobnie, więc...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

Bo Pady widzi konkurenta w Kubicy..Clary go w mediach chwali,,,,,,przyszly Dyrektor techniczny Williamsa,,,Tam jest walka o Fotel ale i istnienie i postep w Willamsie ,miedzy Kubica i Lowe..Widac wyraznie..A Klan Williamsa widac ze po stronie Kubicy,,,,,,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.