Wątek dotyczący artykułu

Arka - Stelmet. Frasunkiewicz mówi o swobodzie i wolności w ataku, Jovović odpowiada: Mamy inny profil drużyny

- Ten mecz zapowiada świetne play-off - mówi trener Arki Przemysław Frasunkiewicz. On daje zawodnikom dużo wolności i swobody w ataku, z kolei jego vis-à-vis Igor Jovović stawia na grę systemową. - Taki profil też ma szansę na złoto - podkreśla.

przeczytaj cały artykuł


Mariusz 67

Nie wiem czy ktokolwiek z Klubu czyta komentarze pod artykułami dotyczącymi Stelmetu Enea BC.Jeżeli tak , to po wypowiedzi pseudo trenera Jovovicia powinni zwolnić go w trybie natychmiastowym.Jak można mówić , że problemem jest polska rotacja a Jarosław Mokros siedzi cały mecz na ławce .Jarek na 4 , Zamojski na 3 i pomimo fauli Sokołowskiego na placu może być Starks i Planinić,który wczoraj grał dobry mecz.
Jovović sam sobie ogranicza rotacje a winny szuka wszędzie tylko nie u siebie.
Odbuduj zawodnika daj mu grać duże minuty w VTB , i niech będzie pierwszym zmiennikiem Sakicia w PLK,a na play off będzie jak znalazł.Zbuduj hierarchie by wiadomo było kto wychodzi w s5 ,kto kogo zmienia to i zespół zacznie lepiej funkcjonować.
W play off nie da się wygrywać ,jeżeli w rotacji pozostanie czterech polaków ,kiedy Jarosław Mokros ma nabyć pewności na boisku ,on musi grać , o tym wiedzą wszyscy tylko nie pseudo trener , który niszczy zawodnika.Kalendarz marcowy jest napięty a trener zamiast rotować całym składem ogranicza się do ośmiu zawodników zamiast wykorzystać długą ławkę w zależności od potrzeb . Gabe na ławie a nowy center ani minuty na parkiecie ,gdzie sens ,gdzie logika przy ustalaniu składu na mecz? Jest jakiś pomysł jak wykorzystać potencjał zespołu pod konkretnego rywala ?
Wniosek jest jeden Pan Jovović to słaby trener ,niestety Pan Prezes nie wyciąga wniosków i popełnia te same błędy ,choć przekonał się ,że mając trenera z wiedzą i warsztatem można pokonać lepszy personalnie Turów Zgorzelec w finale mistrzostw a w następnym, sezonie pod tym samym trenerem stworzyć maszynę do wygrywania odnosząc pięćdziesiąt zwycięstw w CRS.
Oby kiedyś jeszcze taki trener zawitał do Zielonej Góry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
яzemiosło

Jarek to odejdzie z Zielonej Góry. Chłopak nie ma nawet szans by się pokazać.
"System" Frasuna jest dobry, gdy są zwycięstwa... to się może bardzo szybko obrócić przeciwko niemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.