Wątek dotyczący artykułu

BMW może zastąpić Audi. Niemieckie media informują o zmianie sponsora w Bayernie Monachium

Do 2025 roku udziałowcem i jednym z głównych sponsorów Bayernu Monachium jest Audi. Dziennikarze niemieckiego "Manager Magazin" ujawnili jednak, że szefowie klubu dążą do rozwiązania umowy z obecnym sponsorem. Nowym ma natomiast zostać BMW.

przeczytaj cały artykuł

Badyl666

Czytaj ze zrozumieniem, gość po prostu napisał że BMW ma "bayern" w nazwie i tyle, wcale nie twierdził że audi nie pochodzi z Bawarii ale musiałeś zablysnac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Badyl666

Czytaj ze zrozumieniem, gość po prostu napisał że BMW ma "bayern" w nazwie i tyle, wcale nie twierdził że audi nie pochodzi z Bawarii ale musiałeś zablysnac

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zukowski Maciej

Ja przeczytałem ze zrozumieniem, a Ty na pewno też? Dla niego bmw jest „swój”... Audi też jest swój, poza tym Monachijczycy bardziej kochają swoje TSV, a Bayern jest lubiany raczej przez napływowych i przez ludzi z okolic Monachium. Poducz się trochę, pojedź na miejsce i nie staraj się pouczać!

| Odpowiedz
blokuj
Zukowski Maciej

Ja przeczytałem ze zrozumieniem, a Ty na pewno też? Dla niego bmw jest „swój”... Audi też jest swój, poza tym Monachijczycy bardziej kochają swoje TSV, a Bayern jest lubiany raczej przez napływowych i przez ludzi z okolic Monachium. Poducz się trochę, pojedź na miejsce i nie staraj się pouczać!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.