Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów 2019. Michał Kołodziejczyk: Dajcie więcej pieniędzy (felieton)

Żadne przepisy ograniczające dopływ pieniędzy do piłki nożnej nie są potrzebne, bo piłka najlepiej broni się sama. W tym roku gra dla nas Liga Mistrzów romantyków.

przeczytaj cały artykuł

Vodka Drinkers

Wszyscy tak gadają na PSG, że pieniądze nie grają , że wydają taką fortunę na piłkarzy i nie ma sukcesu , a Manchester United to nie wydaje? Też wydają fortunę. Lepiej kupić Mbappe za 180 mln niz Freda , Sancheza i Matica za tyle samo a grają totalny piach. Problem w tym , że w kluczowych meczach przychodzi ich najgorszy moment bo dobrze grają , widać wysoką kulture gry ale zawsze coś im sie złego przytrafia, popełniają glupie błędy które nie zdarzają im sie w innych meczach i to jest kluczowe. Manchester United grał w tym dwumeczu taka padakę nie godną Ligi Mistrzów wczoraj nie wymienili 6 podań z taka grą i tak zaraz szybko odpadną z 1/4 . WIęc niewiem czym tu sie podniecać , zadedycowało ogromne szczęscie i przypadek. 1 strzał oddany w 2 polowie lecacy w kosmos w ostatniej minucie , trafia w reke i gol i jarać się ze Manchester jest Wielki. Żenada. Powiedzą ze grali bez 10 piłkarzy ale w 11 grali sami mocni piłkarze młodzież siedziała na ławce. Oba kluby wydają podobnie na transfery ale kultura gry pokazała jakby Manchester był z 3 ligi angielskiej a nie top klubem. Jedynie Lukaku coś pokazał. Ale ludzie patrzą tylko na wynik i to jest ich problem. A w piłce nei zawsze wygrywa lepszy i taki jej urok ale mówienie o PSG ze sa frajerami jest nie na miejscu przegrali pechowo i tyle. Nie jestem fanem PSG ale czytam te wszystkie komentarze ludzi którzy widzą tylko czubek góry lodowej to nie moge przejsc obojetnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
iverson75

Gosciu...po tym co wypisujesz jawisz się jako kompletny ignorant w sprawach futbolu...
Po pierwsze:Fred i Matic kosztowali razem 90mln(co jest i tak za dużo),Sanchez przyszedł za darmo,wiec chyba coś u ciebie nie tak z dodawaniem...
Po drugie: te biedaczki z PSG tak fantastycznie grają...z takim Guingamp 9-0...wow,tylko,że to Guingamp to poziom League Two,wiec gdy przychodzi do meczy z Chelsea,Barceloną,Realem ,czy MU ,nagle mit wspaniałości pryska i zostaje łapa w nocniku.
Po trzecie: skoro wczoraj MU grał padakę i strzelił 3 gole,to jak nazwać grę PSG,które dało sobie strzelić 3 razy w pysk???
Po czwarte: misiu...oba zespoły oddały po 4 celne strzały w meczu...a co do wielkości klubów...gdy PSG wygra tyle ,co MU,to bedziesz je mógł sobie porównywać...narazie nie masz czego.
Po piate: rozbawiłeś mnie stwierdzeniem,że oba kluby wydają tyle samo...PSG: 1.15 mld euro w 8 lat,MU ok 800mln...i tu zaznaczam,że MU tą kasę ZAROBIŁ,żaden Sugar Daddy z Kataru nie przyjechał z worem szmalcu...co wiecej,od momentu przejecia klubu Glazery wypłacili sobie ponad 1 MILIARD dolarów z zyskow ,jakie klub wygenerował,co niemal każdy inny klub doprowadziłi by do ruiny...
Po szóste: jesteś jednak kompletnym ignorantem,twierdzac,że kultura gry MU jest na poziomie 3 ligi angielskiej...tak się składa że trochę meczów tej "3 ligi" obejrzałem na żywo,jak i dzisiątki meczów MU równiez na żywo(jak posiadacz Season Ticket),wiec skończ pie...lić,ok?
No i na koniec...PSG przegrało na własne życzenie,majac 3-1 w dwumeczu i tak sfrajerzyć,to niby jak można ich nazwać???ofiarami własnej nieudolności,czy może jednak frajerami,którzy nie potrafią pokonać u siebie drużyny z 10-cioma kontuzjowanymi zawodnikami i juniorami na ławce???
Żegnam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vodka Drinkers

Sanchez nie przyszedł za darmo tylko w wymianie za Mychitariana który wart był w tamtym okresie powyżej 60 mln więc jakie za darmo? To że strzelił 3 bramki nie oznacza ze nie grał padaki strzelili bramki po 2 błędach i przypadkowego karnego to PSG im sprezentowało bramki ale to nie oznacza ze Manchester grał super bo płacąc takie pieniadze za zawodnikow nie wymienić 6 podań w meczu to mówi samo za siebie. Już pisałem ze piłka jest nieprzewidywalna i czasami szczescie decyduje kto wygrywa , czasem Barcelona przegra u siebie z Alaves 1 mecz na 20 u siebie , w ktorym oddac15 strzałow rywal 1 i przegra 0:1 i tez powiesz ze Alaves było lepsze? Tak powiesz tak, bo patrzysz tylko na wynik inne czynniki Cie nie interesują. Nie ważne czy PSG zarobilo czy zasponsorował to Katarczyk chodzi o to ze Ci i Ci wydają fortunę na piłkarzy. A jakość piłkarska pokazała przepaść miedzy tymi zespołami i mówienie ze Manchester jest Wielki bo wygrał jest żalosne bo jak mowilem zagrali padakę. Przy 1:2 gdy potrzebowali gola nie mogli wyjść z połowy. Napisałem że na tle PSG wygladali jak z 3 ligi angielskiej. Ale dobra jak mówiłem patrzycie tylko na czubek gory lodowej i nic wiecej nie widzicie wynik 1:3 wiec Manchester jest Wielki :)

| Odpowiedz
blokuj
iverson75

No i widzisz...i tu potwierdza się to,co ci pisałem wcześniej...
Skad wziąłeś 60mln za Mikhtariana,to nawet Podkomisja Smoleńska nie wytłumaczy.Piszesz o jakosci pilkarskiej...a moze sobię daruję,szkoda moich nerwow na tlumaczenia...może tak-zabierz ze składu PSG Neymara,Cavaniego,Marquinosa,Verratiego,Draxlera,Di Marię i pokaz mi wtedy ich jakość...To PSG pokazało "jakość" przegrywając u siebie z drużyną,gdzie 2/3 zawodnikow to rezerwa i juniorzy.Ale zresztą,po co sie tu produkować,dla ciebie nawet jak MU wygra LM,to i tak gra padakę niczym z 3 ligi a PSG to absolutne Galacticos made in France i nawet jak frajerzy 4 raz z rzędu w LM w sposób niespotykany,to i tak piłkarsko to inny,nieosiągalny dla reszty świat...
Gratuluję poczucia humoru...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.