Wątek dotyczący artykułu

Pierwszy transfer Kamila Piechuckiego. Justin Herold na testach w Spójni Stargard

Mierzący 203 cm Justin Herold podpisał kontrakt ze Spójnią Stargard. Podkoszowy musi przejść jeszcze testy w beniaminku Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

Giannis

Marolstar to niski, pryszczaty grubasek z wyrazem twarzy godnym prawdziwego hejtera. Wypisywał kocopoły na FB klubu, ponoć dostał bana i tutaj kontynuuje swoją żałosna tworczość.
A co do nowego nabytku to nie wydaje mi się aby był materiałem na gwiazdę, ale doda zespołowi niezbędnej fizyczności pod koszem. Zespół pod wodzą Kamila prezentuje się dobrze, poza tym nie ma czasu i forsy na diametralne zmiany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marolstar

nigdy niem miałem konta na FB więc nie mogłem zostać zbanowany. Wszystkim poniżej życzę dużo sportowych wrażeń podczas podziwiania takich zawodników jak Richards czy Herolda. Trzeba chyba coś brać żeby uwierzyć że to są koszykarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marolstar

ja nie muszę ty nie musisz, ale prezes i trener powinni......nie trzeba być znawcą żeby wiedzieć że ten gościu okaże się jeszcze większym pośmiewiskiem niż Richards......Przypomnę założenie z początku sezonu "mamy mieć 3 wyróżniających się w lidze Amerykanów którzy będą odpowiadać za wynik".....co mamy, jednego solidnego Amerykanina i 2 kompletne kaleki których próżno szukać w innych klubach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.