Wątek dotyczący artykułu

F1: głos w obronie Paddy'ego Lowe'a. "Nie jest źródłem problemów Williamsa"

- Paddy Lowe nie jest źródłem problemów Williamsa - twierdzi Peter Windsor. Brytyjczyk uważa, że odejście dyrektora technicznego byłoby wielką stratą dla zespołu z Grove. Dziennikarz nie chce jednak zdradzać więcej szczegółów.

przeczytaj cały artykuł

Tomasz22

Jeśli ten pseudo znawca uważa Paddy Love za zwycięzce tego całego zamieszania to jest w ogromnym błędzie ponieważ ten że człowiek Paddy Love wcześniej urzędował w stajni Mercedesa wówczas Mercedes zamiast być nas topie być oczywiście zwycięzcą w zestawieniu konstruktorów tym czasem był daleki od ideału w tamtym okresie wygrywał MClaren Ferrari i RedBull (wymieniłem nie w kolejności ) zaś gdy Paddy Love przeszedł do Williamsa nikt z Mercedesa za nim nie tęsknił co więcej cieszyli się że mogą w końcu być kimś i dzięki temu mają teraz na plus bolid jest konkurencyjny mocny i może regularnie wygrywać chociaż wcale nie musi bo są inne mocne zespoły :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daniel Wójtowicz

O czym ty gadasz? Z tego co wiem to Paddy Lowe do Williamsa przeszedł w roku 2017, a już wtedy Mercedes miał 3 tytuły na koncie. Cały twój komentarz brzmi jak bełkot. Polecam przeczytać jeszcze raz co napisałeś, zweryfikować informacje i wtedy dopiero brać się za komentowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.