Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: klasyk w bojowej atmosferze. Szykuje się najciekawsza "święta wojna" od lat

Może jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale Orlen Wisła Płock jest na fali po awansie do fazy TOP 16 Ligi Mistrzów i chce napsuć krwi PGE VIVE Kielce. W końcu ligowy klasyk może być widowiskiem na miarę oczekiwań.

przeczytaj cały artykuł

warjato

Prawda to fakt bardzo ciekawy wywiad i dużo wyjaśniający. Widzę że Talant widzi Alexa na śrd rozegrania i to jest jakiś plan na przyszłośc jak by Cindric zdecydował się odejść. Servas jeszcze wspomniał że marzy mu się transfer Richardson ale tu wszyscy go chcą. Jak by Branko miał super wejście do Vive to Alex idzie na stałe na śrd rozegrania, a w mojej opinii zdecydowanie lepiej prowadził grę od Cindrica i ogólnie mam wrażenie że Alexowi spodobała się ta pozycja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

zawsze może brać korki u ojca odnośnie grania na środku :D, co do Richardsona, to mamy we Francji kilka mocnych klubów i właśnie rośnie jakaś nowa siła. Montpellier zawiodło w tym sezonie i jak powstanie nowa siła w lidze francuskiej, to dla Montpellier może zabraknąć miejsca w LM, a wtedy największe gwiazdy będą uciekać. Lijewski wiecznie grać nie będzie, zostanie więc Branko i Alex, który będzie mógł iść na środek, więc wtedy możemy Richardsonowi zaproponować bycie na pozycji tylko z Branko, czyli sporo grania. Dla mnie bardzo ciekawym wątkiem jest Jarosiewicz, w końcu pojawia się opcja na kolejnego Polaka w składzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

moim zdaniem bardzo ciekawy jest wywiad pod względem budżetu. Spodziewałem się, że jednak różnica między budżetem Wisły, a budżetem Vive jest znacznie więcej. Co roku słyszymy, że Vive odjechało ludzie etc, a teraz się okazuję, że za te 15 mln budżetu Wisły można stworzyć niezły zespół, skoro Vive z 16 mln ma cel final4 LM. Tutaj oczywiście jest kwestia obniżki o 25% płac, ale nie zmienia to faktu, że za 20 mln można zrobić zespół z ambicjami do wygrania LM, a klub mający niewiele mniej ma cel top16. Nie liczy się budżet, ale jak go się wykorzystuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.