Wątek dotyczący artykułu

F1: ruszyła giełda nazwisk. Rob Smedley może zastąpić Paddy'ego Lowe'a

Paddy Lowe lada moment powinien oficjalnie stracić stanowisko dyrektora technicznego Williamsa. W związku z tym ruszyła giełda nazwisk. Jako potencjalnego następcę Lowe'a wymienia się Roba Smedleya.

przeczytaj cały artykuł

Michal Furmaniak

Tu np. przydałby się dyrektor techniczny czy inżynier z Polski. Powinni zatrudnić kilku ludzi od nas bo naprawdę umiejętności Polaków są na bardzo wysokim poziomie.Williams stanąłby na nogi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DeltaFoxtrot

Niestety polscy inżynierowie mają zerowe pojęcie nie tylko o Formule 1 ale w ogóle o motorsporcie bo po prostu się tym nigdy nie zajmowali . Niestety również, w Formule 1 jako królowej motorsportu doświadczenie jest niezwykle ważne a zwłaszcza na takim zarządzającym stanowisku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Fata

Ty głupi jesteś czy po poważnym urazie jakimś, co?
Ci twoi polscy inżynierowie to tam mogą co najwyżej łożyska przesmarować i założyć. Reszta jest i będzie dla nich dopiero odkryciem, bo nie mieli z obecnymi konstrukcjami F1 nigdzie i nigdy do czynienia ty naiwniaku... Gdybyś używał rozumu do czytania, to byś skapował, że tam nie potrzebują nowicjuszy i żółtodziobów, ale fachowca z najwyższej półki, dobrze oblatanego w tej specjalizacji.
Kapujesz już czy dalej ci trzeba tak oczywiste rzeczy tłumaczyć, patrioto polskiej myśli technologicznej typu Syrenki, FSO, Poloneziki i małe fiaciki???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Michal Furmaniak

Wiesz co, śmieszny to na tej fotce jesteś i dziwny zarazem. Na pewno bym z Tobą żadnego dziecka nie zostawił sam na sam. A druga sprawa.. Jesteś zbyt cienki żeby Ci cokolwiek tłumaczyć na temat polskich pracowników. Poczytaj sobie OSIĄGNIĘCIA POLSKICH INŻYNIERÓW. Przeczytałem Twoje wcześniejsze komentarze i sorry... Nie tylko ja to stwierdziłem. Jesteś jakiś dziwny. I mam prośbę żebyś do mnie nie wypisywał. Szukaj faceta gdzie indziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.