Wątek dotyczący artykułu

Pierwszy transfer Kamila Piechuckiego. Justin Herold na testach w Spójni Stargard

Mierzący 203 cm Justin Herold podpisał kontrakt ze Spójnią Stargard. Podkoszowy musi przejść jeszcze testy w beniaminku Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł


Giannis

a ty nadal swoje... tak... nie musisz się znać, toteż masz i blade pojęcie. Piszesz o pośmiewisku, którym to w zasadzie sam jesteś. Będąc takim forumowym tłuczkiem oceniasz pracę sztabu szkoleniowego, wypowiadasz się o umiejętnościach zawodników, komponujesz skład w oparciu o bzdurne założenia nie mając również wiedzy o realiach (nie tylko finansowych) klubu. Rozeznanie w składach innych zespołów też masz niepełne skoro stawiasz takie tezy.
Ten krótki film objaśni (Tobie niestety chyba jednak nie) kuriozum o którym piszę:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
marolstar

Jeżeli nie masz kasy to nie kupujesz nikogo (zwłaszcza obcokrajowca który jest gorszy od Polaków)-po co skoro nic taki grajek nie wniesie do gry ???? Kilka faktów, centra szuka się 2 miesiące oglądając płytki, 2/3 sezonu szuka się zawodników, doświadczenie z Richardsem niczego nie nauczyło pewnych ludzi......może do tego byś się odniósł "synku prezesa".....mógłbyś podać mi także nazwisko Amerykanina gorszego w lidze od Richardsa (Herold się nie liczy) ???? Na koniec, jak już zobaczysz teko King Konga w niedzielę to koniecznie napisz mi swoje odczucia ??? W jakim klubie NBA byś go widział w sezonie 2019/2020 ???? ps. na koniec, wydać w dwa miesiące 90 tyś i spaść z ligi to jest dopiero mądre posunięcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marolstar

cd....poniżej cytat:
Joanna Kozicka
"Jarvis Williams ,Fraser czy Milovanovic z zespołów walczących o utrzymanie mogą go zjesc pod koszem...dziwny transfer"

A na koniec powiedzonko które pasuje jak ulał do ciebie : "nie wdawaj się w dyskusję z idiotą bo przegrasz, przez brak doświadczenia..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.