Wątek dotyczący artykułu

Przegląd tygodnia oczami kibiców. Stal Gorzów nie utrzyma się w PGE Ekstralidze

Szaleństwo karnetowe w Lublinie i analiza prezesa Zmory dotycząca Get Well - te tematy rozgrzewały najbardziej. - W dwóch i pół zawodnika Gorzów się nie utrzyma! - napisał Pablito88.

przeczytaj cały artykuł

Widder

Petrus napisał prawdę. Motor z Zengotą leci bez niczego, a bez niego przez pierwszych kilka kolejek to będzie dramat dla Motoru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

Żużel to specyficzny sport i tu dużo zależy od formy poszczególnych zawodników ale i tez od przygotowania sprzętowego także to dopiero pokażą pierwsze kolejki . Lublin ma przewagę własnego toru , bo żaden Ekstraligowiec dawno tam nie jeździł , no może trochę większy atut bedzie miała sparta ze względu na Śledzia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Le Petit Prince

Tor w Lublinie jest w trakcie przebudowy i wygląda na to , że ta zakończy się w ostatniej chwili więc z tym atutem własnego toru bym nie przesadzał . Natomiast jeśli chodzi o nazwiska i klasę zawodników mamy przepaść , ich liderzy mają niższą średnią niż w pozostałych klubach druga linia . Wróżąc utrzymanie się Lublina trzeba wskazać kto miałby spaść zamiast z nich z ligi . Wtedy wystarczy porównać składy i odpowiedź kto spadnie a kto się utrzyma mamy gotową .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
fancio34

Ja myślę że Toruń ma kłopot , Grudziądz który miał atut własnego toru ale większość drużyn już rozgryzła tą nawierzchnię a wiemy że Grudziądz praktycznie na wyjazdach nie istniał . Oprócz Artioma i Przema .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
-JA-

Grudziądz nie ma lidera i drugiej linii??? Chłopie interesujesz się tym sportem od wczoraj czy jak? Artiom- lider, Anton, Buczek , Przemo no i Bjeree . Juniorzy Wieczorek i Rolnicki. Porównaj na „papierze” Lublin i GKM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-JA-

Słuchaj... Lipa to po Waszej stronie... pierwszoligowcami E- ligi nie zwojujecie. Teraz brak Zengoty- jedynego Ee. Więc zejdź na ziemię i sezon wszystko zweryfikuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tyghlon

a gdzie jest szkoła E ligowców kto daje certyfikaty E ligowe ? i kto decyduje o tym ? uwierz mi że wiekszość naszych miała propozycje od Ligowych drużyn . gdyby nie kontuzja Dudka i specyficzny tor w pewnym miescie no to o inne cele byś walczył kolego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Manhattan

W wywiadzie jakiego udzielił Krzysztof Cugowski, odpowiada na jedno z pytań:

Łukasz Malaka: Parę dni temu kontuzji uległ Grzesiu Zengota…
Krzysztof Cugowski: Proszę mnie już nie dobijać. Powiem panu tak – nad Motorem wisi po prostu jakieś fatum chyba. Najpierw brakuje konkretnego zawodnika. Kontraktują go, sytuacja się uspokaja, patrzę bardziej pozytywnie, a tu kontuzja Grzesia. Zastanawiam się, czy Zengota zdąży wrócić na pierwszą kolejkę. Bo jak tak sobie kalkuluję, to jeśli my przegramy z GKM-em Grudziądz, to nie ma czego chyba w ekstralidze szukać. GKM musimy po prostu pokonać. Jeśli przegramy, to – powiem kolokwialnie – chyba można na starcie zwijać manele. Nie wiem, kim my pojedziemy. Jeszcze Łaguta może u nas startować dopiero od maja… Mam nadzieję, że doprowadzą szybko Grzesia do zdrowia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.