Wątek dotyczący artykułu

Motor Lublin musi przeżyć do połowy maja. Grigorij Łaguta jest w kosmicznej formie

Kto był z Grigorijem Łagutą na treningach w Krsko, ten wie, że Rosjanin jeździ niczym gość z innej planety. Łaguta w swoim stylu odbijał się od band, szarżował, wyglądał zjawiskowo. Motor może żałować, że Grigorij na tor wróci dopiero w połowie maja.

przeczytaj cały artykuł

Petrus

Co ten Łaguta może zrobić od szóstej kolejki? Może tylko pomóc wygrać u siebie z Toruniem. Na wygraną w Lesznie, Wrocławiu, Toruniu czy Grudziądzu to chyba nikt normalny i znający się na żużlu nie liczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bullet79

Czyli resztę spotkań u siebie..po 6 kolejce..uważasz, że nie ma szans na nic?..czy po prostu..piszesz..aby coś napisać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jotefiks

A co im to da, że Łaguta będzie punkty robił? Co najwyżej ktoś po latach wspomni jego występ jak występ warda w Gorzowie. Punktów nabił ale dla klubu to znaczyło tyle, że nie przegraliśmy do 25. A wtopa i tak była.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
jotefiks

A czym mam się zdziwić? Oni na farcie wygrali z rowem finały z którym cienki Falubaz bez swojego lidera i dwóch podstawowych juniorów wygrał jedną ręką baraże a skład w pierwszych 6 meczach będą mieli praktycznie taki sam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Brakujaca Noga

Na farcie? Czy Ty sledziles rozgrywki I ligi?? Motor zdominowal je w sposob bezdyskusyjny a w finale odrobil w pieknym stylu 14-punktowa strate. Moze potrzebujesz dobrego okulisty?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
jotefiks

A co ma błąd techniczny surowego lamparta do defektu? Czy brak gościa bo chla wódę przed zawodami? Ja piszę o prawdziwym farcie.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

A defekt Miesiąca w nominowanych to nie był fart ROWu? A nie wykluczenie Batchelora w 10 w Lublinie to nie był fart Rowu? A błąd Lamparta w 14 w Lublinie to nie był fart Rowu? Może przestańcie już płakać po finale, co??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Anastazy

Daj spokój był cały sezon i 30 biegów w finale by wyłonić najlepszą drużynę ale otworzysz lodówkę a tam defekt Woryny ha ha.

| Odpowiedz
blokuj
bullet79

My wygraliśmy jedną ręką baraże z Rowem???..To chyba inne meczyki oglądaliśmy....mamy fart ,że Woryna dał ciała i tyle...dlatego kibicowalem Motorowi....bo z nimi było by ..bardzo ciężko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Petrus

Jak reszta w Stali po Zmarzliku to kelnerzy, to w Lublinie sami szatniarze i klozetowi ( nikogo nie obrażając oczywiście ). Kiedyś to i Cyran wygrał w Toruniu z Wardem i w derbach z Protasiewiczem i Jonssonem.
Znasz się na żużlu jak świnia na gwiazdach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Hexe

A to sen taki przepowiedni miałeś czy może jakaś magiczna kula to przepowiedziala albo wróżka z kart wywrozyla?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Petrus

Chyba źle zrozumiałeś. Napisz co może zrobić Motor po szóstej kolejce i co im to da? Liczysz na wygraną Motoru gdzieś na wyjeździe czy na jakieś bonusy? Motor jak przegra u siebie w pierwszej kolejce z Grudziądzem, to jego los jest już przesądzony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|1)
blokuj
bullet79

Na swoim torze..Lublin będzie bardzo mocny..zobaczysz....te wszystkie komentarze..skreslajace ich ..nie dając im żadnych szans na utrzymanie....są słabe...ja jestem w stanie się założyć...że Motor się utrzyma....

| Odpowiedz
blokuj
Hexe

Też myślę, że Motor może u siebie być mocny. Ludzie skreslają ich na starcie a może być zaskoczenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Maciej Falubaz

Jeśli Laguta będzie jechał tak jak w poprzednim sezonie a reszta na swoim poziomie, to GKM nie będzie taki słaby, a jeśli chodzi o Koziołki to przy całej sympatii do nich, jeśli nie wezmą dziada to cienko ich widzę, wiem,że oni niby nie musza się utrzymać za wszelką cene (przynajmniej tak pisza) ale byłoby milo, gdyby zostali z nami na dłużej a realia ekstraligi mogą być dla nich przykre, tak jak dla nas w poprzednim sezonie a przecież na papierze mieliśmy skład na spokojne 5- 6 miejsce

| Odpowiedz
blokuj
bullet79

Nigdy niewiadomo..kto wystrzeli w danym sezonie...np.tak jak Ferdka w zeszłym...ja liczę, że Michelsen I Lambert będą odkryciem EL....juniorzy też mogę zrobić różnicę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Maciej Falubaz

To prawda, tylko u nich muszą wszyscy pojechać ponad swoje możliwości, licząc przy tym na słabszą formę zawodników z innych drużyn, a Zengi jeszcze im dołożył do pieca już przed sezonem

| Odpowiedz
blokuj
bullet79

Poczekajmy jeszcze kilka tygodni...będziemy mądrzejsi...ja im kibicuje..I może dlatego, tak optymistycznie podchodzę do tematu;)

| Odpowiedz
blokuj
bullet79

Kolego po szalu...wiem,e na papierze mają sklad..nie powalający na kolana...Ale bez przesady...nie odbierajcie im szans...możemy symboliczny zakład zrobić ( niestety na taki ,jak Termos że Zmorą mnie nie stać;)..:))

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

nie odbieram szans, tylko realnie oceniam sytuację PRZED sezonem. Prawda jest taka, ze każdy zawodnik Motoru w innym klubie traktowany byłby na zasadzie drugiej linii...doprawdy potrzebny byłby duzy progres nie jednego ale co najmniej trzech zawodników, aby Lublin mógł mysleć o wygrywaniu jakiegokolwiek meczu do czasu powrotu Griszy. Oczywiście, że jest to mozliwe ale mało realne. Spójrz na nasz skład z zeszłego sezonu, który o mały figiel zrzuciłby nas lige niżej i porównaj do Lublina. Oczywiście ząłożyć się możemy, choć jak przegram to w zasadzie smucił się nie będe bo absolutnie Motorowi spadku nie życze, co więcej chciałbym zobaczyć zacięte mecze w ich wykonaniu a obawiam się, ze wyjazdy to bedzie jedna tragedia niestety...

| Odpowiedz
blokuj
Maciej Falubaz

Tomek nie ma juz co piexolic, chłopaki są bojowo nastawieni i niech walczą a co z tego wyjdzie sezon pokaże,w sumie każdy odbiera im szansę i to właśnie może być ich atutem

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

spokojnie Panie Macieju. Teoretyzuje sobie a zawodnicy niech jadą po prostu swoje, przecież nie wezmą sobie do serca co jakis KATO wypisuje...Mnie chodziło w zasadzie o to, ze jestem w stanie przyjąc zakład.

| Odpowiedz
blokuj
Maciej Falubaz

Ja jestem spokojny i mam takie samo spojrzenie na ta sprawe jak Ty ☺ ale niech chlopaki cieszą się ta jazda w ekstra i wierzą w swoją drużynę ☺ ale stawiasz grube siano ?

| Odpowiedz
blokuj
Maciej Falubaz

Pięknie napisane, tylko trochę wyjaśnienia, my czyli kibice drużyn z jakimś tam stażem w ekstra mamy swoje spojrzenie na składy i szansę jakie ma dana drużyna, jesteśmy poniekąd zepsuci tym stażem, Wy wchodzicie jako swieza krew i macie swoje spojrzenie na Wasze szanse i na swoją drużynę a przede wszystkim macie ogromna wiare w swoj klub ,dlatego jestem za tym,żeby to uszanować bo to jest.... piękne ☺

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
beejay

Maciej, nikt tu nie prosi o nic więcej poza szacunkiem. Jako wieloletni kibice sami wiecie ile to układanie tabel przed sezonem jest warte. Czytając te wpisy (pod pretekstem realnej oceny) półgłówków o tym, jak to jesteśmy słabi i jak szybko spadniemy, nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera i nie dziwi mnie, że co bardziej nerwowi Lubelacy "gryzą" :) My z choinki nie spaliśmy i widzimy jakie są "papierowe" składy ale przecież normalnym jest, że całym sercem jesteśmy za Motorem. Dzięki za dobre słowo i powodzenia w lidze. Oby dostarczyła niezapomnianych wrażeń :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.