Wątek dotyczący artykułu

F1: krytyczna opinia na temat Roberta Kubicy. "Nie zabłyśnie już talentem"

- Bądźmy szczerzy. Robert Kubica nie będzie już wygrywać wyścigów, nie zabłyśnie też talentem w F1 - twierdzi Tom Coronel, holenderski kierowca, który odnosił sukcesy w rywalizacji samochodów turystycznych.

przeczytaj cały artykuł

de-jacek

od czasu wypadku marzyłem o tym żeby zobaczyć Roberta choć raz w kokpicie bolidu. Już ubiegły rok kiedy kilka razy jeździł jako kierowca testowy był wspaniały, a w tym roku zobaczymy go na polach startowych i znów mocniej będą biły polskie serca. Wiem że nie wygra tytułu, ale każde okrążenie, każdy pojedynek będzie mi sprawiać przyjemność

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Drakon

O jakich pojedynkach Ty marzysz? Chyba tylko z Russelem, bo reszta to pieśń pt. "Fantazja" Dopóki nie wsiądzie do bolidu mającego choćby średni poziom, doputy Robert nie będzie miał szans na zbliżenie się nawet do 15-tki.
Bądźmy realistami a nie marzycielami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
de-jacek

Drakon ty to pewnie jesteś z tych sponsorów Kubicy co to woleliby 40 mln przeznaczyć dla siatkarzy albo szachistów (przepraszam siatkarzy i szachistów) bo szkoda dawać na inwalidę. Powiem ci tak: przyślij mi potwierdzenie przelewu - ile to dałeś na konto Kubicy albo Williamsa a ja ci oddam. Twierdzę też że się uja znasz na sporcie a F1 w szczególności

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Badger

Dokladnie :) Dla mnie juz sam fakt ze polak bedzie jezdzil w F1 to duza radosc :) Nic nie oczekuje od powrotu Roberta do scigania :) Ciesze sie bardzoi czekam na pierwszy wyscig ;) Nawet na ostatnim miejscu ;) A hejterom jedynie srodkowy paluch pokazuje :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Kombinat Budowlany-Fazik

samo GP,atmosfera na czyms takim,to fajna impreza,a jesli dochodzi,ze startuje w niej nasz kierowca,to tylko na plus.nawet,gdyby sprzet nie pozwalal mu wygrywac,to i tak mysle,ze bedzie mial doping bardzo duzej ilosci ludzi,ktorzy przyjda mu kibicowac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.