Wątek dotyczący artykułu

EBL: sensacja we Włocławku! Anwil przegrał z siedmioma wspaniałymi z Koszalina

Do prawdziwej sensacji doszło w Hali Mistrzów we Włocławku, gdzie aktualny mistrz Polski Anwil Włocławek przegrał z walczącym o byt w Energa Basket Lidze AZS-em Koszalin 77:80.

przeczytaj cały artykuł


prawus

WSTYD I SKANDAL nad którym nikt już nie panuje !! Zawodnicy którym moim zdaniem na niczym nie zależy , i trener który całkiem się pogubił i nie panuje nad zespołem !! . Od samego początku sezonu naprawdę dobrych meczy Anwilu można wymienić może 3 czy 4 , bo cała reszta to męczarnie i efekcie marne zwycięstwa , i tylko to można odnotować na plus . Klub , miasto , sponsorzy i kibice robią wszystko by Anwil był stabilny finansowo , miał godne warunki gry , treningu , opiekę medyczną i godne płace zawodników , a co mamy w zamian ? . ODRABIANIE PAŃSZCZYZNY I TO W PROSTACKIM WYDANIU . Jak gra jeden to nie gra drugi , jak jeden rzuca i ma dzień konia to inny zalicza taką kichę że głowa boli Na początku było tłumaczenie zawodnimów że przychodzą do Anwilu bo ten gra w Europie i LM , po czym jest tłumaczenie że zmęczenie , podróże brak treningów , czasu na zgranie itd , itd . Teraz już nie ma gry w Europie , jeden mecz w tygodniu , czas na trening i wypoczynek , a tu zespół cofa się w rozwoju .. Nie udane , złe transfery, i częste braki pomysłu na grę to dziś obraz zespołu który w niczym nie przypomina mojego kochanego klubu z poprzedniego sezonu , i co gorsza jeżeli w najbliższym czasie ta sytuacja się nie zmieni , to nie tylko że nie powtórzymy sukcesu z ub . roku , ale nie zdobędziemy żadnego medalu MP , bo medale są tylko trzy , a chętnych na nie drużyn jest sporo więcej .. Dość już głupich konferencji prasowych , bzdurnego tłumaczenia trenera i zawodników . PANOWIE - Nic w tym klubie nie robicie za darmo , nie robicie nikomu łaski że ubieracie trykot z napisem Anwił , więc szanujcie klub i jego kibiców , bo oni robią dla Was wszystko , a Wy w/ g mnie udajecie że gracie , a to jest zwyczajnie nie fer !! .. Może też w końcu nadszedł czas na męskie Polaków rozmowy , Prezesa Lewandowskiego z resztą tego towarzystwa ..


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

rozpisałeś się , tylko po co ?! Są takie mecze , które są ustawione i to był jeden z nich. To się $$$port nazywa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
100lec

Raczej na rozmowy Polsko- Chorwackie dotyczące szczególnego traktowania jednego zawodnika a pozostałych którym nie trza sie dziwic ze mają wszystko gdzieś w takim przypadku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.