Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Zinedine Zidane trenerem Realu Madryt!

Wielki powrót stał się faktem! Po 284 dniach Zinedine Zidane ponownie został trenerem Realu Madryt! Zastąpił na tym stanowisku Santiago Solariego.

przeczytaj cały artykuł

Karol79

Troche nie rozumiem decyzji ZZ.
Odchodzil, gloszac teorie, ze zdecydowal sie na opuszczenie tonacego statku, bo nie widział glodu walki wsrod pilkarzy. Poza tym chcial szukac nowych wrażeń. Po czym wraca po pol roku, gdy cały sezon jest juz przegrany.
Real nie potrzebuje teraz motywatora. Potrzebuje osoby, która zrobi porządny remont szatni i pouklada druzyne od nowa, budujac ja od lidera, ktorego tez bedzie musial na rynku znaleźć. Wydaje mi sie, ze możemy doświadczyć bolesnej weryfikacji Zidana jako trenera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Joker Biało-Niebieski

Odszedł bo nie zgadzał się z Perezem odnośnie transferów, chciał sprzedać Bale'a a zatrzymać Ronaldo. Skoro wraca to znaczy że Perez spełni jego oczekiwania transferowe i to będzie Real Madryt Zidana a nie Pereza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Profe

Tyle że to właśnie Zidane ma być ta osobą o której piszesz. Hiszpańskie media donoszą że zgodził się wrócić tylko pod warunkiem wolnej reki na transfery bez wpływów Pereza i solidnego szarpnięcia się w okienku za kasę która oszczędzali w ostatnich sezonach - mowa jest nawet o 500set milionach. Zizu ma to poukładać od początku i być głową nowego projektu Realu. Dla mnie nie było lepszego wyboru. Król wrócił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Kasyx

"Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki, bo już inne napłynęły w nią wody" takie mniej sa słowa Heraklita.
To co napisałeś, to po prostu uproszczenie tego przysłowia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.