Dyskusja

Skandaliczny transparent na stadionie Lechii. "Jest delegat PZPN, jest obserwator. Nikt nie zareagował!"

- Transparent, który pojawił się na stadionie w Gdańsku jest dla mnie aktem przemocy. Słownym ale bezpośrednim. Ten napis był skandaliczny. I co się stało? Dosłownie nic. Mecz nie został przerwany a transparent wisiał dalej - mówi Justyna Kwiecień o skandalicznym napisie, który pojawił się na stadionie Lechii Gdańsk podczas meczu z Wisłą Płock. - Jest delegat PZPN-u na meczu, jest obserwator. Nikt nie zareagował. 

obejrzyj wideo

tom85

Do Polski jeszcze nie dotarla cywilizacja, bo wszędzie w cywilizowanych krajach rzetelna edukacja seksualna i dbanie o rownosc wszystkich obywateli to priorytet a u nas uświadamianie ludzi o swojej seksualności to zboczenie i seksualizacja dzieci. Poza tym wygląda na to ze kibole w tym kraju lepiej wiedza co dla dzieci jest dobre niż jakas tam nie dobra swiatowa organizacja zdrowia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
oko11

Ja na przykład mam taką wiedzę z dokumentu źródłowego pt. "Standardy edukacji seksualnej w Europie". Radzę go sobie przeczytać uważnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abaddon

tom czyli w zamierzchłych czasach edukacja seksualna była wypisywana i malowana na ścianach jaskiń to raz a dwa uważasz że rodzice w Polsce to tumany i debile dlatego trzeba zatrudnić w szkole "fachowców" od prokreacji żeby tłumaczyli co i jak.
Ja nie potrzebowałem tej Twojej cywilizacji i tzw. edukacji seksualnej a dzieci mam i co Ty na to? Moja edukacja nastąpiła w odpowiednim momencie mojego życia, w wieku kilku lat interesowały mnie zabawki ,bajki i zabawy na podwórku a nie zaglądanie do majtek kolegów czy koleżanek. To było później. A ten tekst "uświadamianie ludzi o swojej seksualności" żartujesz czy o drogę pytasz? Według Ciebie po ulicach chodzą ludzie co nie wiedzą co maja między nogami? Używasz górnolotnych haseł do normalnych rzeczy. Ten transparent właśnie prosto i bez zawiłości wyraża to co większość w Polsce myśli w tym temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Komentarz usunięty
Abaddon

To co ja wiem to ja wiem a wiem wystarczająco dużo ale Lwem Starowiczem raczej nie będę bo i on w moim fachu by się nie znalazł ze swoja wiedzą. A co to na tych wykładach dla dzieci będą wykładać Pawłowa albo Freuda? Przestań pierdoły wypisywać o jakichś nadzwyczajnych wykładach z seksuologii i robić z niej ołtarz dla ludzkości. Używacie wielkich słów w sprawach oczywistych dla normalnego człowieka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
gwidon1

Jak w tej światowej organizacji zdrowia zasiadają takie pijusy jak w UE to rzeczywiście wiedzą wszystko lepiej, precz z łapami od naszych polskich dzieci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
tom85

Jak jesteś mądrzejszy od tych pijusów to idz tam i pokaz co potrafisz geniuszu, bo pisać bzdurne komentarze i krytykować to czego się nie rozumie to każdy potrafi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
grolo

"Do Polski jeszcze nie dotarla cywilizacja, bo wszędzie w cywilizowanych krajach rzetelna edukacja seksualna i dbanie o rownosc wszystkich obywateli to priorytet a u nas uświadamianie ludzi o swojej seksualności to zboczenie i "seksualizacja dzieci" (!) . Poza tym wygląda na to, ze kibole w tym kraju lepiej wiedza co dla dzieci jest dobre niż jakas tam niedobra swiatowa organizacja zdrowia."
(@ tom85 )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
grolo

Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie.
Są tak samo skandaliczne jak te pożal-się-Boże- transparenty, i - niestety!- wiele wypowiedzi na tym forum. Do czego moderator nie powinien dopuścić.
PS.
Radzisz innym, doradź sobie sam (cytuję):
"Skasuj ten wpis...A jak wytrzezwiejesz to wez slownik i jeszcze raz na spokojnie poprawnie,logicznie napisz o co ci chodzi"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.