Dyskusja

Skandaliczny transparent na stadionie Lechii. "Jest delegat PZPN, jest obserwator. Nikt nie zareagował!"

- Transparent, który pojawił się na stadionie w Gdańsku jest dla mnie aktem przemocy. Słownym ale bezpośrednim. Ten napis był skandaliczny. I co się stało? Dosłownie nic. Mecz nie został przerwany a transparent wisiał dalej - mówi Justyna Kwiecień o skandalicznym napisie, który pojawił się na stadionie Lechii Gdańsk podczas meczu z Wisłą Płock. - Jest delegat PZPN-u na meczu, jest obserwator. Nikt nie zareagował. 

obejrzyj wideo

Jerry Bruks

Sprawa jest prosta, wahadło się wychyliło w drugą stronę. Jeżeli pederaści mają uczyć dzieci masturbacji, to niech nie liczą, że zdrowa część społeczeństwa pozostawi to bez reakcji. Gdyby pederaści i lesbijki nie przekraczali granic, tylko żyli swoim życiem, nikt by się ich nie czepiał. Ale jak chcę błyszczeć, stanowić "elitę" (tfu) i "edukować" nasze dzieci, reakcja zawsze będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Abaddon

To nas oświeć jaśnie oświecony a ja polecam dyrektywę WHO dotyczącą edukacji seksualnej i od jakiego wieku. I nie "ucz ojca dzieci robić" że zacytuje. Każesz innym się douczyć? Sam się doucz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.