Wątek dotyczący artykułu

Szaleństwa ciąg dalszy. Piątek uwielbiany w Mediolanie

Krzysztof Piątek jest uwielbiany przez kibiców AC Milan. Kolejny dowód otrzymaliśmy, gdy polski napastnik pojawił się na spotkaniu zorganizowanym przez firmę Adidas.

przeczytaj cały artykuł


Fata

W zapyziałej skorumpowanej i dziadowskiej polskiej lidze skończył by jako zmarnowany talent, albo pseudogwiazda na 2 sezony. Bo durni, zapijaczeni działacze by się znowu "nie poznali na jego talencie", hahaha!!!
Jak na razie to ta "polska myśl trenerska" jest niewiele warta. Wszystko co z polskiej piłki najlepszego rozkwita i rozwija się za granicą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dree

O jego talencie mówił już Probierz, kiedy grał w Polsce i nie mówiło się o jego sprzedaży. Ciężko mówić, że piłkarz od razu po przejściu do Serie A nabył nowe umiejętności, dzięki którym z miejsca mógł stać się gwiazdą ligi. Nie można powiedzieć, że tych umiejętności nie nabył w Polsce.
Oczywiście grając w Serie A rozwinie się do poziomu, jakiego nie osiągnąłby w Polsce, ale to dlatego, że tam musi się mierzyć z lepszymi przeciwnikami, a i w zespole ma lepszych kolegów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.