Dyskusja

Skandaliczny transparent na stadionie Lechii. "Jest delegat PZPN, jest obserwator. Nikt nie zareagował!"

- Transparent, który pojawił się na stadionie w Gdańsku jest dla mnie aktem przemocy. Słownym ale bezpośrednim. Ten napis był skandaliczny. I co się stało? Dosłownie nic. Mecz nie został przerwany a transparent wisiał dalej - mówi Justyna Kwiecień o skandalicznym napisie, który pojawił się na stadionie Lechii Gdańsk podczas meczu z Wisłą Płock. - Jest delegat PZPN-u na meczu, jest obserwator. Nikt nie zareagował. 

obejrzyj wideo


Andrzej Król

Skandalem jest to że prawdę nazywacie skandal: 95% społeczeństwa sobie tego nie życzy aby promować dewiacje a wy to nazywacie skandalem. Kim wy jesteście aby cokolwiek narzucać ludziom, doprowadzicie do takiej sytuacji że będziecie uciekać przez okna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radoslaw Klos

A jeśli 95% stwierdzi, że nie chce widzieć na ulicach niepełnosprawnych, że nie chce płacić na leczenie pijaków, i chce ich uśmiercać, to co? Znaczy, że wolę takiej większości należy uszanować? Demokracja nie oznacza, że większość ma prawo decydować za mniejszość. W Polsce większość jest za karą śmierci, ale choćby z powodu jednej potencjalnej pomyłki jak w sprawie Komendy, zbrodnią byłoby ponowne wprowadzenie kary najwyższej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.