Wątek dotyczący artykułu

Żużel coraz bliżej. PGE Ekstraliga podała godziny meczów pierwszych kolejek!

Mecz Falubazu Zielona Góra z Get Well Toruń zainauguruje tegoroczny sezon PGE Ekstraligi. Spotkanie odbędzie się już za trzy tygodnie, w piątek 5 kwietnia o godz. 18:00. Transmisję przeprowadzi Eleven 1.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
pz0

Niektórzy pracują w sobotę i mają np. na 6 rano. Nie każdy jest bezrobotny albo z gimnazjum. Ja mam do stadionu 2 godziny jazdy przy dobrych wiatrach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Owszem można. Są zatem rozwiązania tego problemu;) Teraz tylko wystarczy odpowiedzieć sobie na za#ebiście ważne pytanie. Czy chcesz wstawać na 6 do pracy czy być poetą i jeździć na mecze?;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artysta_KombinATor

To teraz wyobraź sobie,że są osoby które jeżdżą na wyjazdy na w niedziele wieczorem(zazwyczaj dalej niż 2 godziny jazdy samochodem) i jakoś przesadnie nie marudzą,że w poniedziałek muszą rano iść do pracy czy do szkoły...
A więcej osób pracuje w poniedziałki niż w soboty.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
pz0

Może wyjaśnię. Mój komentarz był do wypowiedzi jakiegoś ciulika co napisał że w sobotę wieś pracuje a pan się bawi. już ten jego post jest wywalony. Mam trochę utrudnień. Tu nie chodziło o mnie bo mam też czasami służbę i na 18 to nie ma opcji. Wielu osobom to będzie przeszkadzało i nie można wyjeżdżać z takimi tekstami jak tamten egzemplarz. Ja jakoś dam radę z kilkoma meczami, zobaczę jak wyjdzie. Po prostu mówi się trudno.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.