Wątek dotyczący artykułu

"Promocja córki". Zbigniew Boniek wspiera ukochaną Camillę

Prezes PZPN nie zapomina o członkach swojej rodziny. Na swoim profilu na Twitterze Boniek reklamuje swoją Camillę, która zajmuje się makijażem.

przeczytaj cały artykuł


grolo

Starsza córka Bońka, Karolina od prawie 20 lat jest żoną Ojca Świętego ... TAK , zgadza się, jej mąż ma nazwisko ...Santopadre (w Rzymie, gdzie mieszkają, jak najbardziej na miejscu! :).
Szczecinianie mogą ich oboje pamiętać z turnieju tenisowego Pekao Open, gdzie leworęczny Vincenzo toczył zacięty bój ze słynnym Nicolasem Massu. Oprócz skalpu Chilijczyka Włoch zaliczył też zwycięstwa nad innymi topowymi tenisistami - Magnusem Normanem czy Gustavo Kuertenem.
Teraz jest bardziej znany jako trener, a jego uczeń przerósł mistrza. 22-letni Matteo Berrettini zagrał już we wszystkich szlemach a po wygraniu turnieju ATP w Gstaad wszedł do światowego Top 50. To wielka nadzieja włoskiego tenisa.
Może któreś z wnuków Zibiego też będzie? 14-letni Matteo Santopadre lub jego o dwa lata młodsza siostra Giulia ? Trenują oboje, on bardziej golfa, ona bardziej tenisa.
Ale co tam jakiś tenis... prawda jest taka, że Santopadre (Ojciec Św.) najbardziej znany jest jako zięć słynnego polskiego piłkarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.