Wątek dotyczący artykułu

ATP Indian Wells: wielki marsz Huberta Hurkacza trwa. Polak w ćwierćfinale!

Hubert Hurkacz pokonał po trzysetowej bitwie Kanadyjczyka Denisa Shapovalova. Polak zagra w ćwierćfinale turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Indian Wells.

przeczytaj cały artykuł

pareidolia

BRAWO !!! Hubert Hurkacz na 6 ! .Ćwierćfinał w tak wielkim turnieju to, jak dla niego wyczyn niebywały. Zadziwia mnie jego spokój na korcie. Kanadyjczyk 3 razy rzucił rakietą. Widać gorąca głowa, ale umiejętności spore. Szkoda że , jak dla mnie odbiór widowiska zepsuł nawiedzony komentator Polsatu niejaki Lorek. Do diabła, tego nie dało się słuchać. Te irytujące przeciąganie samogłosek i nachalny jakiś pokraczny angielski akcent prawie do każdego wyrazu. Wyłączyłby fonię, ale przecież odgłosy z kortu są istotne. Mam nadzieję, że ćwierćfinał z R. Federerem będzie komentował T. Tomaszewski. Florek był nie do zniesienia. Hurkacz na 6, Florek na 1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zgryźliwy

Meczu niestety nie widziałem. Pocieszam się tylko tym, że tym samym nie słyszałem komentarzu Lorka. Zgadzam się z Tobą, że gość irytuje niesamowicie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.