Wątek dotyczący artykułu

Rafał Wilk: Fajnie byłoby stanąć na nogi, ale na wózku jestem bardziej widoczny (wywiad)

- Może Bóg chciał innym pokazać na moim przykładzie, że po takim wypadku, po utracie władzy w nogach, życie się nie kończy, że na gruzach można coś zbudować. Ja się na Boga nie obraziłem, nie mam pretensji - mówi Rafał Wilk.

przeczytaj cały artykuł

fancio34

Facet ma charakter . Sam się pozbierał po tym co się stało , ja bym chyba nie dał rady . Wielki szacunek bo on nie był aż tak znany jak Gollob , Ward itd a mimo wszystko postawił się przeciwności losu . To jest właśnie człowiek z którego trzeba brać przykład i myślę że nie jeden pełnosprawny człowiek mógłby się od niego wiele nauczyć . Rafał dużo zdrówka i samych sukcesów życzę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piter ZG

Podobnie "nasz" Darek Michalak. Gość również z mocnym charakterem,bo 2-3 lata po feralnej kraksie zaczął grać w tenisa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

Dobrze zauważyłeś . Darek Michalak to przesympatyczny gość , zawsze poda rękę porozmawia . Szkoda że o takich ludziach się zapomina . Ja pamiętam jeszcze go jak jeździł w czarnej skórze z takim białymi rąbami na bokach . Myślę że Falubaz powinien zorganizować jakąś kwestę dla nie , lub przypomnieć o nim w jakiś sposób .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.